Xbox Series X Çıkış Tarihi Belli Oldu! - TRESPOR - Oyun Dünyası

Xbox Series X Çıkış Tarihi Belli Oldu!

 Xbox Series X Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Okunuyor Xbox Series X Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Xbox Series X Çıkış Tarihi Belli Oldu.Microsoft için zaman daralıyor, Xbox Serisi X bir blog yayınına göre Kasım ortasında çıkacak.Microsoft’un yeni nesil oyun konsolunun Halo’nun piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelmesi bekleniyor.

Xbox Series X Çıkış Tarihi Kasım Olarak Belirlendi

Sızıntılar arasında Microsoft en son nesil oyun konsolunun çıkış tarihi yer alsa da,Series X satış fiyatı hakkında hala net bir bilgi bulunmuyor.Ayrıca çıkış tarihi sızıntısının geciken Infinite’nin ardından olması da dikkat çekiyor.

Microsoft, Infinite 2021’e itilse bile, “Xbox Series X bu Kasım ayında küresel olarak piyasaya sürüldüğünde dört nesil boyunca oynanacak binlerce oyun olacağını ve Xbox Series X oyunları için optimize edilmiş 100’ün üzerinde oyunun tüm avantajlarından yararlanmak için oluşturulacağı” sözünü veriyor.

Sızıntıda,Xbox Series X’te mevcut oyunları oynamanın faydalarını, geriye dönük uyumluluk yoluyla bu oyunları iyileştirmek için kullanılan teknikleri (HDR’nin eklenmesi dahil) ve Xbox Game Pass’i yineliyor. Xbox Series X’in piyasaya sürülmesinden önce, Xbox Game Pass Ultimate üyeleri xCloud’a erişerek oyunları mobil cihazlarına aktarabilecek, ancak iOS en azından başlangıçta desteklenmeyecek.

Dün sızan Xbox Series S söylendiğine göre, Series X’in geldiği fiyattan daha düşük bir fiyata satılabilen 4K altı oyunlar için tasarlanan alternatif bir yeni nesil Xbox olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın