Immortal Realms Vampire Wars Oyun Detayları - TRESPOR

Immortal Realms Vampire Wars Oyun Detayları

 Immortal Realms Vampire Wars Oyun Detayları
Okunuyor Immortal Realms Vampire Wars Oyun Detayları

Bu yazı da henüz piyasaya çıkmamış olan Immortal Realms Vampire Wars oyunu hikayesi nedir,Immortal Realms Vampire Wars sistem gereksinimleri nelerdir ve oyunun ne zaman çıkacağı hakkında bilgiler paylaşacağız.Dilerseniz oyunu inceleyerek başlayalım.

Immortal Realms Vampire Wars Oyunu Hikayesi

Immortal Realms Vampire Wars,karanlık bir vampir dünyasında geçen, imparatorluk yönetimi ve sıra tabanlı benzersiz kart oyunu unsurlarıyla birleştiren çekici bir strateji oyunudur. Korku ve efsanelerle dolu efsanevi bir dünyaya inin  ve zorlu bir oyun deneyimi ile eşleştirilen çekici bir gotik destanın içine dalın sloganıyla karşımıza çıkıyor.Oyun şuanda Steam üzerinde ön sipariş aşamasında.28 Ağustos’da piyasaya sürülecek oyunu %15 indirim ile Steam üzerinden alabilirsiniz.

Immortal Realms Vampire Wars Başlıca Özellikleri

Gerçek: Nemire’nin sırlarını keşfedin ve her biri kendi hedefleri ve gündemleri olan dört güçlü vampir efendisinin penceresinden, özenle hazırlanmış 12 misyon ve dört benzersiz ortama yayılan büyüleyici bir hikaye yaşayın.

Kan çizgilerini keşfedin: Farklı birimler, güçler, oyun mekaniği ve karakterlerle üç benzersiz vampir klanından birine komuta edin. Kana susamış Dracul , eski Nosfernus veya mistik Moroia olarak oynayın !

Vampirik güçler: Orijinal kart oyunu öğeleri oyunu geliştirir ve türün yenilenmesini sağlar. Her klan ve vampir efendisi, güçlü kombinasyonlara sinerjik hale getirilebilen kendi kartlarına erişebilir.

Strateji ve Taktikler: Stratejik Krallık modunda ordularına komuta et, yeni birimler topla ve önemli teknolojilerin kilidini aç ve taktik becerilerini aksiyon dolu Savaş modunda test et.

Çeşitli İçerik: Hikaye odaklı Kampanya, açık dünya Korumalı Alanı ve zorlu Çatışma modu gibi üç farklı oyun modu arasından seçim yapın.

Immortal Realms Vampire Wars Hangi Platformlarda Yayınlanacak?

 • Windows PC
 • PlayStation 4
 • Xbox One
 • Nintendo Anahtarı

için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Immortal Realms Vampire Wars Oyun Geliştiricisi

Palindrome Interactive, Skövde, İsveç merkezli bir geliştiricidir. Şirket 2015 yılında kuruldu ve şu anda 15 geliştirici ve sanatçı istihdam ediyor. Bunlar, Goodbye Kansas Game Invest grubunun ve İsveç Game Arena girişiminin bir parçasıdır.

Immortal Realms Vampire Wars Hangi Dillerde Piyasaya Çıkacak?

Oyun İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Rusça dillerini destekleyecek.

Oyun Çok Oyunculu Mu Olacak?

Yapım şirketinin yapmış olduğu açıklama oyunun tek oyunculu bir deneyime sahip olacağı yönünde.Oyun Unity motorunun en son sürümünü kullanıyor.

Oyun İçeriği Ne Olacak?

Tam teşekküllü tek oyunculu bir kampanya (Her üç klan için 4’ten fazla oyuncuyu kapsayan)

Ek olarak oyun,bir sanal alan moduna sahip olacak. Oyuncuların çeşitli parametreleri özelleştirebileceği ve vampir klanları ve insanlar arasındaki şiddetli savaşa girebileceği yer olacak.

Ayrıca, oyuncuların yeteneklerini yapay zekaya karşı savaşta kilitlenirken, yeteneklerini önceden tanımlanmış farklı ayarlar ve lordların ve orduların parametreleriyle test edebilecekleri bir çatışma modu da olacak.

Immortal Realms Vampire Wars Sistem Gereksinimleri

En az:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Quad Core 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 770 equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 24 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşlemci: Quad Core 3.4 GHz
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 1060 6GB

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın