Doublelift 10 LCS Şampiyonası ve Bir Dünya Finali İstiyor!

Peter “Doublelift” Peng şimdiden yedi galibiyet ile League of Legends Şampiyonası Serisi tarihinin en başarılı oyuncusu.Fakat onun amacı “çift hane

Şuan 7 LCS Şampiyonluğu bulunan Doublelift, ESPN ile yapılan bir video röportajında ​​, “O kadar çok kazanmak istiyorum ki hiç kimsenin yetişme şansı yok.Artık birilerinin yetişme ihtimalinin düşük olduğunu biliyorum ,kazanmak istiyorum …10. On kere. Yani üç tane daha. Gerçekten hedeflerim arasına bunu koydum.” ifadelerinde bulundu.

Röportajın bir başka yerlerinde Doublelift, Team Liquid ile 2020 bahar bölümü arasındaki kontrastı, belki de profesyonel League of Legends kariyerinde en çok motivasyon sahibi olduğu ve 2020 Summer Split ile SoloMid’de bulduğunu söyledi. Doublelift, daha önce de belirttiği, dünya finali oynamak isteğini tekrarladı.

Doublelift Dünya Finalini İstiyor!

“Oraya gelene kadar duracağımı sanmıyorum,dünya finali  her zaman aklımda. Bu  oyun uluslararası için yeterince iyi. Bazen çok büyük bir resim düşünüyorum ve dünya finali oynamamak beni incitiyor.Bazı şeyler LCS için yeterince iyi ve sonra daha önemli şeyleri tetiklemeniz gerekiyor. Her şeyi baştan mükemmel hale getirmeyi seviyorum. 

Doublelift’in kesinlikle inandığı bir şey, Kuzey Amerika’nın League of Legends‘ın rekabetçi en büyük sahnesinde temsil edilme olasılığıdır. MSI finallerini yaptığımda, hemen hemen her şeyin mümkün olduğunu fark ettim. Sanırım bir Kuzey Amerika takımı final yapabilir. Bence bu gerçekçi, olağan. Bu takımın olmasını istiyorum. “Benim takımım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu