Rocksteady Yeni Suicide Squad Oyununu Duyurdu - TRESPOR

Rocksteady Yeni Suicide Squad Oyununu Duyurdu

 Rocksteady Yeni Suicide Squad Oyununu Duyurdu
Okunuyor Rocksteady Yeni Suicide Squad Oyununu Duyurdu

Rocksteady Yeni Suicide Squad Oyununu Duyurdu.Batman: Arkham üçlemesinin arkasındaki stüdyo, beş yıllık bir bekleyişin ardından nihayet bir sonraki projesini açıkladı.

Batman: Arkham üçlemesinin arkasındaki geliştirici Rocksteady Studios, beş yıllık bir bekleyişin ardından bir sonraki projesinin Suicide Squad oyunu olduğunu duyurdu. Ancak, birkaç hafta daha oyunda ne yapacağımızı bilmiyoruz, çünkü bu bilgiler gizli tutuluyor.

Stüdyo, tanıtımda gösterişli bir tanıtım videosu  tercih etmek yerine, sadece bir Superman görüntüsü (veya Bizzaro olabilir) Ve bir Suicide Squad logosu ile ortaya çıkan tweet’i attı.Yapılan paylaşımda,oyun hakkındaki tüm detayların 22 Ağustos’ta DC FanDome etkinliğinde aktarılacağını söylüyor.

Rocksteady stüdyosunun yeni bir oyun üzerinde çalıştığı iddiaları orta da geziyordu.Suicide Squad oyununun ortaya çıkması iddiaların doğru olduğunu göstermiş oldu.Suicide Squad logosu, Superman’in kafasını hedef alan bir nişangah gibi görünüyor,burada neyin mesajını verdiği ise merak konusu.

Suicide Squad oyunu hakkında şuan için pek bir detay bilmiyoruz.Oyun hakkındaki tüm detayları 22 Ağustos tarihinde etkinlikle birlikte göreceğiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın