PlayStation 5 Alımları İlk Etapta Dijital Olacak

 PlayStation 5 Alımları İlk Etapta Dijital Olacak
Okunuyor PlayStation 5 Alımları İlk Etapta Dijital Olacak

PlayStation 5 alımları ilk etapta sadece dijital yapılacak. Sony bildiğiniz üzere yeni konsol çıkardıkları için çok titiz davranıyorlar. COVID-19 hastalığını unutmayan Sony, geçtiğimiz zamanlarda yaptığı açıklama ile oyun severlere bilgi verdi.

PlayStation 5

PlayStation 5’in sadece belirli perakendecilerin çevrimiçi mağazalarında ve aynı zamanda 12 Kasım tarihinde başlamak üzere tarih geldiğinin altını çizdi. PS5’lerini bu haber çıkmadan önceden sipariş etmiş ve mağazadan teslim almayı seçmiş kişiler yine de bundan faydalanabilir vaziyette olacak. SIE Content Communications kıdemli direktörü Sid Shuman, “Lütfen lansman gününde satın almak için bir PS5 konsolu bulma umuduyla dışarıda kamp yapmayı veya yerel perakendecinizde sıraya girmeyi planlamayın” ifadelerini kullandı.

Bunu açıklayarak bizi bilgi veren perakendici olan Walmart, PS5’i lansman gününde ne zaman sipariş edebileceğiniz konusunda net ve bir o kadar somut bilgiler paylaştı. Walmart, 12 Kasım, 15:00, 18:00 ve 21:00 ET’de PS5 hisselerini birden fazla dalgayla yayınlayacağını bizlerle paylaştı. Her zaman olduğu gibi, stoklar son derece sınırlı olacaktır, bu nedenle o zamanlarda bilgisayarınızın başında olmanızı öneririz. Ayrıca bir Walmart hesabı oluşturmanızı ve ödeme işlemlerinin daha hızlı ilerlemesine (ve sitenin size yavaşlatma olasılığını en aza indirgemeye) yardımcı olmak için gönderim adresiniz ve ödeme bilgilerinizle güncel olduğundan emin olmanızı öneririz.

PlayStation 5 Aksesuarları

Bildiğiniz gibi PS5 çıktığı zaman birçok aksesuarı beraberinde çıktı. Pulse 3D kablosuz kulaklık, büyük perakendecilerde satılan ilk PS5 aksesuarı olmasına karşın, medya uzaktan kumandası ve DualSense şarj istasyonu da popülerliğini sürdürmektedir. Tüm PS5 aksesuarlarını lansman günü itibaren yeniden stoklarda bekliyoruz. Şu anlık, stokta bulunan tüm PS5 aksesuarlarını nereye takabileceğinizi kontrol etmenizi ve ayrıca satın almayı düşünüyorsanız çok süre kaybetmemeniz gerektiğini söylememizde fayda var. Sonunda hepsinin hızlıca tükeneceğini umuyoruz.

PlayStation 5 Fiyatı

Sony çıkaracağı konsol fiyatları çoğu ülkeyi alım olarak zorladı. Ülkemizde çoğu vergi ile Sony şirketinin Türkiye için ayarladığı fiyatı 8 bin 299TL olarak duyurdu. Fakat bu fiyatın değişip sonraki zamanlarda artış veya düşüş yaşama olasılığı olduğunu bizlere dile getirdi.

PlayStation 5 oyunları için detaylı yazımıza bakınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın