Apex Legends Sezon 6 İpuçları-Yeni Karakter Geliyor! - TRESPOR

Apex Legends Sezon 6 İpuçları-Yeni Karakter Geliyor!

 Apex Legends Sezon 6 İpuçları-Yeni Karakter Geliyor!
Okunuyor Apex Legends Sezon 6 İpuçları-Yeni Karakter Geliyor!

PlayApex Twitter hesabı üzerinden Apex Legends Sezon 6 İpuçları paylaşıldı.Görünüşe göre 6.sezonda Apex Legends yeni karakter geliyor.

Apex Legends Sezon 6 Yeni Karakter

Apex Legends sezon 5’in bitimine birkaç hafta kala 6.sezonda neler olacağına dair bazı ipuçları vermeye başladı.Çoğu yeni Apex Legends sezon fragmanında olduğu gibi, yeniden doğma oldukça şifreli.

Bununla birlikte, geliştiricinin 6 Ağustos Perşembe günü Türkiye saati ile 20:00’da planladığı her şeyden daha fazla bilgi alabileceğiz. O sırada YouTube’da bir tanıtım yapılacak, bu da yeni bir Apex Legends Devstream, sinematik fragman veya Outlands’tan hikayeler alabileceğimiz anlamına geliyor.

Apex Legends 6.sezon tanıtımını beklerken, şu anda Apex Legends’de Sezon 6’nın yeni karakterine, hikayelerine ve oynanış değişikliklerine dair ipuçları var.Bu ipuçları Twitter hesabı üzerinden ses dosyası olarak paylaşıldı.Paylaşılan ses dosyasında yeni bir karakter sinyalleri yer alıyor.

World’s Edge’de, Sondaj sahasında ve kubbenin hemen dışında meydana gelen Olası harita değişikliklerine işaret eden inşaat işaretleri ortaya çıktı. Bu işaretlerden bazıları-aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi-grafiti ile kaplanmıştır. Grafiti şöyle diyor: “Yaşasın Sheila!“Bu, Sezon 6’nın yeni karakteri için bir teaser olabilir, ancak Forge’un geçmesiyle Newcastle’ın bir sonraki Apex oyunlarına gelmesi gerektiğine dikkat çekmeye değer. Revenant ve Loba özel durumlardı; her ikisi de eklenmesini geciktirdi, ancak durdurmadılar.

Apex Legends Twitter hesabı, Sezon 6’ya kadar şifreli ses dosyalarını da yayınlıyor. İlk Tweet 4 Ağustos Bangalore bir kayıttır. 5 Ağustos’ta tweetlenen ikincisi, tanımadığımız bir kadının kaydı.

Ayrıca, Apex Legends oyun Direktörü Chad Grenier,Sezon 6’nın sezon 5’ten “biraz farklı olabileceğini” söyledi.

Grenier,” çok fazla geri bildirim dinledik ve genel olarak insanların Quest oynamaktan hoşlandığını düşünüyoruz.Yeni sezonda tüm geri bildirimleri dikkate alıyoruz”

dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın