GOG Galaxy 2.0, Başlatıcılar Listesine Epic Games'i Dahil Etti - TRESPOR

GOG Galaxy 2.0, Başlatıcılar Listesine Epic Games’i Dahil Etti

 GOG Galaxy 2.0, Başlatıcılar Listesine Epic Games’i Dahil Etti
Okunuyor GOG Galaxy 2.0, Başlatıcılar Listesine Epic Games’i Dahil Etti

GOG Galaxy 2.0, Epic Games Store’u her şey dahil platformuna entegre etti.Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, GOG Galaxy, Steam’den Origin’e ve Uplay’e kadar oyun mağazalarını bünyesine entegre etmişti. Şimdi, GOG Galaxy 2.0, Epic Games Store’un en yeni başlatıcısını da GOG Galaxy 2.0 platformuna entegre ediyor.

GOG Galaxy 2.0 Epic Store Ortaklığı

Epic Games Store Genel Müdürü Steve Allison, “Epic Games Store entegrasyonunun GOG Galaxy 2.0’a geldiği için heyecanlıyız” dedi. “Bu, PC mağazaları arasındaki duvarları yıkmak için önemli bir adımdır, çünkü oyuncuların oyunlarının satın alındığı yerden bağımsız olarak PC oyun kütüphanelerini yönetmeleri için birleşik bir deneyim sağlar.”

GOG Galaxy 2.0 ile entegre olabilmesi için Epic Games Store başlatıcısının bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Entegre edildikten sonra, Epic Games Store kütüphanenize erişebilir ve daha sonra GOG Galaxy içinden başlatabilirsiniz. Bu Epic Games Store başlatıcısını başlatacak, ancak daha sonra otomatik olarak en aza indirilecek ve Epic oyununuz oynamaya imkan sunacaktır.

GOG Galaxy 2.0,tüm oyunlarınızı görüntülemenize ve tek bir başlatıcı dan oynamanıza imkan sağlar. Kütüphaneniz tamamen özelleştirilebilir ve istediğiniz gibi sıralanabilir ve filtrelenebilir. Ayrıca arkadaş listelerinizi entegre eder ve çapraz platform sohbeti etkinleştirilir, böylece arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz.

GOG Galaxy, otomatik güncellemeler, bulut tasarrufu ve oyun saatlerinizi ve başarılarınızı görüntülemenizi sağlayan görüntülenebilir oyun istatistikleri de dahil olmak üzere bir çok özelliğe sahip. GOG’un en yeni özelliği, oyun yükleme boyutlarını farklı platformlardan görüntülemenizi sağlar.

Galaxy 2.0, yakında yeni ve popüler oyunları görmenizi sağlayacak bir oyun keşif bölümü eklemeyi planlıyor. Şu anda, sadece GOG mağazasındaki oyunları görmenize izin veriyor, ancak Steam yaz indirimi ve Epic Games ücretsiz oyunları gibi şeyler görüntülenemiyor. Games Discovery başlatıldıktan sonra, her yerden sıcak fırsatları tek bir yerde görebileceksiniz.

Kaynak:https://www.thegamer.com/gog-galaxy-integrates-epic-games-store/

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın