Lost Judgment Oyunu Duyurusu Yapıldı

 Lost Judgment Oyunu Duyurusu Yapıldı
Okunuyor Lost Judgment Oyunu Duyurusu Yapıldı

SEGA üstlendiği Lost Judgment oyunu resmi olarak duyurusu yapıldı. Resmi duyuru olmadan önce kullanıcılar tarafından fark edilen oyun, Japonya PSN de yanlışlıkla koyulmuştu. Ekran görüntülerinin yer almasıyla birlikte oyun sistemden kaldırılmıştı. Bu durum internet aleminde yayınlanmasından sonra yayıncı şirket tarafından resmi duyuru yapıldı.

Lost Judgment Oyunu Hakkında

Oyun hikayesi olarak yönlendirdiğimiz karakter Takuya Kimura olarak yerini alıyor. Avukatlık mesleğinde olana karakterimiz olayları araştırarak hareket edecek. Bir yandan dedektif olarak görevleri yapacağımız oyunda kavgadan uzak kalmayacağız. Oyunun yapısı olarak Yakuza oyunuyla oldukça örtüşüyor.

Kendine özel yapısıyla çıkacak oyunda en dikkat çeken yanı olarak da görüntü modelleri olarak yerini aldı. Oyun modellerini alışagelmiş dışında kullanarak örnek olarak kendini gösterecek duruyor. Oyun içerisinde dövüş sahnelerine oldukça odaklanılmasıyla birlikte kendine has dövüş stilleriyle birlikte yerini alacak.

Lost Judgment Ne Zaman Çıkacak?

Lost Jugment oyun çıkış tarihi olarak 24 Eylül 2021 olarak yerini alıyor. Yer alan yapımda çıkış platformları ise Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X-S ve XBOX One olarak yerini alıyor. Oyunun ön sipariş açılması ileri zamanlarda yer alacak. İki farklı paketle oyunculara sunulacak.  Ön sipariş boyutu olarak Türkiye fiyatlandırması oldukça sıkıntı olabilecek düzeyde yer alabilir. Döviz kurundan dolayı oldukça pahalı hale gelen oyunlar alternatif olarak alabileceğiniz oyunlar arasında yerini alacaktır. Oyunun bilgisayar platformlarında çıkış yapmaması oldukça ilginç gözüküyor. Yer alan yapımda ilerleyen zamanlarda bilgisayar yapımı olarak görebiliriz. Yakuza oyunları bilgisayar oyunlarına geçişi tamamlanmıştı. Bu durum sonradan geçişi sağlanabilir. Konsol tarafında olmasıyla birlikte Yakuza serisi sevenler için güzel dakikalar yaşanabilir.

Lost Judgment Fragman

Lost Judgment çıkış fragmanı yayınlanmasıyla birlikte oyunun hikayesini anlattığı kısmı görebiliyoruz. Ayrıca oyunun hikayesini anlatırken görüntü kalitesi gözle görülür bir şekilde yüksek gelişmiş kat etmiş durumda yer alıyor. Oyun dünyasını yön verecek şekilde yapım olarak da görülebilecek düzeyde yer alıyor. Oyundaki nesneler etkileşim ve dövüş stilleri üzerine de yer alıyor. Araştırma olarak yer edineceğimiz oyunda maceradan yana olayları araştırarak hareket edebileceğiz. Oyunun detaylı çıkışı ilgili bilgiler ilerleyen zamanlarda net bilgilere ulaşacağız. Lost Judgment fragmanı olarak konumuzda yayınlanmıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın