LoL Sezon Sonu Ödülleri 2020 Belli Oldu! - TRESPOR

LoL Sezon Sonu Ödülleri 2020 Belli Oldu!

 LoL Sezon Sonu Ödülleri 2020 Belli Oldu!
Okunuyor LoL Sezon Sonu Ödülleri 2020 Belli Oldu!

LoL Sezon Sonu Ödülleri 2020 Belli Oldu!2020 League of Legends sezonunun sona ermesiyle Riot, altın ve üzeri dereceli oyuncular için yaklaşan Victorious kostümünü tanıttı.

LoL Sezon Sonu Ödülleri 2020

2020 League of Legends sezonunun sona ermesiyle Riot, altın ve üzeri dereceli oyuncular için yaklaşan Muzaffer kostümünü tanıttı. Gösterilen iki resimden Lucian , kostüm için seçilen şampiyon gibi görünüyor.

İlk görüntü, ortasında mavi bir mücevher bulunan altın bir göğüs zırhı giyen birini gösteriyor. Şampiyon, daha küçük çerçeveli bir erkek gibi görünüyor. Bu, çoğu kadın şampiyonu ve Garen ve Mordekaiser gibi daha büyük şampiyonları hemen devre dışı bırakır. Kaç şampiyonun benzer vücut tipine sahip olduğu düşünüldüğünde Lucian olduğunu anlamamız zor olmuyor.

İkinci görüntü, Lucian’ı kostümün alıcısı olarak doğruluyor. Resim, şampiyonun sağ alt tarafını gösteriyor, mavi ve altın renk şemasını ve daha da önemlisi elindeki silahı vurguluyor. Patlayıcı zırhın geri kalanıyla eşleşir ve namlu büyük bir kristalden yapılmıştır. Gösterildiği gibi tabanca kullanan tek erkek şampiyon, temizleyicinin kendisidir. Jhin ve Aphelios da tabanca kullanıyor ancak gösterilen silah, Jhin’in el topuna veya Aphelios’un Severum’una hiç benzemiyor. Riot, bu iki şampiyonun orijinal tasarımından büyük ölçüde uzaklaşmadığı takdirde, Lucian 2020 Şanlı kostümünü alacak.

Ne olursa olsun,kostüm inanılmaz görünüyor. Gold üzeri Lucian oyuncuları, rakipleri koridorun dışında zorlarken cömert görünecekler. Deriyi almak için seviye eşiğine ulaşmayı uman herhangi bir oyuncu için, tırmanışta bol şans.

Lol 10. sezon ödülleri kostümü bu yıl Lucian’a layık görülmüş,bize göre çokta güzel olmuş.Sizlerinde görüşlerini merak ediyoruz,yorumlar kısmından fikirlerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın