Pubg Lite Global Shadder Cache File Hatası Çözümü

 Pubg Lite Global Shadder Cache File Hatası Çözümü
Okunuyor Pubg Lite Global Shadder Cache File Hatası Çözümü

PUBG Lite bilgisayardan oynamak isteyen kullanıcılar belirli hatalarla karşılaşabiliyor. Yeni sürüm olduğu için birçok hata barındıran mesajla karşılaşabiliyorlar. Hatalardan dolayı oyuna giriş yapamıyorsunuz. Oyun stresi azaltmak yerine oyuna girerken stres olma ihtimaliniz de oluyor. Bu tür hatalar ani hatalar ve bunun çeşitleri olarak gelebilir. Bu hatalardan biri de Shadder Cache File Hatası yer almaktadır.  Resimde yer alan hatayı sürekli alarak açılmamasına neden olacaktır. Konumuzda bu tür hatayı nasıl giderileceği ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.

Pubg Lite Global Shadder Cache File Hatası Çözümü

İlk öncelikle buradan gerekli programı indirin. Dosyayı indirdiğinizde görüntü bu şekilde olacaktır. DXCPL uygulamasını açın.

Burada Edit List’e tıklayın. Uygulama seçmeniz gerekmektedir.

Oyunun kurulu olduğu adresi bulmanız gerekmektedir. Dosya konumu olarak Client/ShadowTrackerExtra/Binaries/Win64 yerindeki PUBG uygulamasını seçip aç diyin.

Daha sonra programdan aynı seçeneklerin işaretli olduğunu dikkat edin. Bu durumda Feature level limit 11.0 ve Force WARP alanında dikkat edin. Resimdeki gibi ayarlar olmasını sağlayarak Uygula ve Tamam diyin.

 

Pubg Lite Global Shadder Cache File Hatası sorunsuz bir şekilde düzelecektir. PUBG LITE oyununda farklı sorununuz var ise yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Sitemizde oyun hatalarına ait güncel oyun hata çözümleri bulunmaktadır. Bu tür konuları sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemiz oyun türkçe yamaları, oyun rehberleri, oyun haberleri gibi alanlarda bulunmaktadır. TRESPOR iyi oyunlar diler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın