VALORANT Ignition Series 'i Duyurdu! - TRESPOR

VALORANT Ignition Series ‘i Duyurdu!

 VALORANT Ignition Series ‘i Duyurdu!
Okunuyor VALORANT Ignition Series ‘i Duyurdu!

VALORANT Ignition Series duyurusunu bugün Resmi Twitter Hesabı üzerinden yaptı.Ignition Series,Riot Games’in turnuva organizatörleriyle yaptığı ortaklığa verilen isim olarak karşımıza çıktı.Valorant, çıktığı ilk günden beri dünya çapındaki Espor takımları turnuvada rekabet edebilmek için kadro oluşturdu.Ekibin Twitter üzerinden paylaşmış olduğu bilgi de Valorant turnuvaları için Ignition Series adında bir seri oluşturduğu bilgisi yer aldı.

VALORANT Ignition Series

Ignition Series ,VALORANT’ın sağlam bir rekabetçi ekosistem oluşturmak amacıyla attığı ilk adım. Henüz oyun  erken bir evredeyken espor sahnesinde yeni yetenekler, oyuncular ve yıldızların boy göstermesine ortam sağlayacak olmaları ,Riot ekibinin ne kadar iyi çalıştığının bir göstergesi.

Riot yetkilileri oyunculardan almış olduğu geri bildirimleri dikkate aldıklarını,turnuva serisi olan Ignition Series’i bu yüzden erkenden duyurduklarını bildirdi.Ignition Series’te, rekabet edilecek olan turnuva Riot Games tarafından oyunculara sunulacak.Bu durum VALORANT‘ın espor sahnesine attığı ilk büyük adım olacak.

Yapılan resmi açıklama da ilk turnuva duyurusu da yer aldı.Turnuvalar,G2 Esports VALORANT Invitational ve RAGE turnuvası olacak.Ignition Series için 20’ye yakın espor organizatörüyle iş birliği yaptıklarını söyleyen Riot ekibi,önümüzdeki günlerde dünyanın birçok yerinde yeni turnuvalar yapacağı bilgisine de yer verdi.Turnuvalar 20 ve 21 Haziran tarihinde Türkiye saati ile  09:00’da başlayacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın