Xbox Series S Yeni Oyun Kumandası Sızıntısıyla Onaylandı - TRESPOR

Xbox Series S Yeni Oyun Kumandası Sızıntısıyla Onaylandı

 Xbox Series S Yeni Oyun Kumandası Sızıntısıyla Onaylandı
Okunuyor Xbox Series S Yeni Oyun Kumandası Sızıntısıyla Onaylandı

Xbox Series S Yeni Oyun Kumandası Sızıntısıyla Onaylandı.Beyaz bir yeni nesil Xbox denetleyicisi çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve özellikle “Xbox Series S” den bahsediyor.

Yeni Xbox Series S

Series S,Microsoft’un en gizli saklanan yeni nesil konsollarından biri.Xbox Series S olarak adlandırıldığına inanılan Xbox Series X ile birlikte geleceği söylenen ikinci Xbox modeli için,internet ortamında daha fazla kanıtı ortaya çıktı.İkinci bir konsolun varlığını ve adını doğrulayan bir kontrol cihazı sızıntısı çıktı.

Bugün beyaz bir yeni nesil Xbox kontrol cihazının sızdırılmış görüntülerin gerçekten gerçek olduğunu doğruladı. Ambalajın üzerindeki metin, oyun kumandasının Xbox Series X ve Xbox Series S konsolları ile çalıştığından bahsediyor , bunlardan ikincisi henüz duyurulmamış. Oyun kumandası standart Xbox One ve PC’de ve ayrıca xCloud akışı için iOS ve Android’de de çalışacak. İkinci konsol henüz açıklanmadığı için S Serisi ve X Serisi arasındaki farklar hakkında resmi bir ayrıntıya sahip değiliz.

Kalıcı söylenti, Series S konsolunun, popüler olarak “Lockhart” kod adıyla bilinen daha ucuz yeni nesil Xbox modeli olduğu yönünde. Bu sistemin 4 teraflop GPU performansına ve 7,5 GB kullanılabilir RAM’e sahip olduğu söyleniyor. Seri X ile aynı CPU’ya sahip olacağı ve aynı oyunları oynatacağı ancak X Serisinden daha düşük çözünürlüklerde çalıştırmasına izin vereceği bildirildi.

En son söylenti, Microsoft’un Ağustos ayında düzenlenecek bir etkinlik sırasında Seri S’yi resmen duyuracağı yönünde.Ayrıca S Serisinin disk sürücüsüne sahip olmayacağına dair söylentiler de var, bu da onu yolda olan disksiz PS5 ile daha uyumlu hale getirecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın