Terminal Haritası 9.Sezonda COD Mobile'a Gelmeyecek - TRESPOR

Terminal Haritası 9.Sezonda COD Mobile’a Gelmeyecek

 Terminal Haritası 9.Sezonda COD Mobile’a Gelmeyecek
Okunuyor Terminal Haritası 9.Sezonda COD Mobile’a Gelmeyecek

Terminal Haritası 9.Sezonda COD Mobile’a Gelmeyecek.Activision,Call of Duty serisinin en çok bilinen haritalarından biri olan Terminal, Call of Duty: Mobile’ın 9. Sezonunda görünmeyeceğini duyurdu.

Terminal Haritası 9.Sezonda COD Mobile’da Olmayacak

Call of Duty serisinin en çok bilinen haritalarından biri olan Terminal, Call of Duty: Mobile’ın 9. Sezonunda görünmeyeceğini,Oyun dağıtımı firması Activision Reddit üzerinden duyurdu.

Hayranlar, aylardır uygulamanın mevcut harita listesine Terminal’in eklenmesi için sabırsızlanıyor ve harita Temmuz ayı sonlarında piyasaya sürülen oynanabilir bir test yapısında görüldüğünde spekülasyonlar artmıştı.Ancak Reddit üzerinden yapılan açıklama ile bu iddialar son buldu.

Doğal olarak  hayranlar, bir sonraki güncellemenin test yapısındaki içeriği oyuna getireceğinden umutluydu. Ne yazık ki, bu Sezon 9’da olmayacak. Ancak Terminal, Sezon 10’da CODM’e gelebilir.

Reddit Call of DutyMobile Subreddit üzerinden bir hayranın sorduğu soruya;

+”Selam. Bunu okuyorsanız, Sezon 9’da Terminal geliyor mu? Bu benim favori haritam olduğu için üzerine atlamak için sabırsızlanıyorum ”

Oyunun geliştirici ekibi şu ifadeyle yanıt verdi:

” Merhaba, bunu 9. Sezonda düşünmüyoruz, ancak herkese açık test yapısında görmüş olabileceğiniz yeni özellikler geliyor. Sadece ona göz kulak ol. “şeklinde yanıt verdi.

Hayranlar,en çok beğenilen Call of Duty  haritalarından birini Sezon 9’un Ağustos ortasındaki lansmanında görmeyecek olsa da, Sezon 10’un bir Modern Warfare 2 kalıntısı ile geleceğini söylemek yanlış olmaz.

Bununla birlikte, Sezon 9’u dört gözle beklemek için birçok yeni şey var. Güncellemeye yeni haritalar, oyun içi özellikler ve daha fazlası dahil edilecek. Yeni sezonun getireceği en dikkat çekici değişiklikler arasında, oyuncuların silahlarını her zamankinden daha fazla kontrolle özelleştirmelerine ve inşa etmelerine olanak tanıyan ‘Gunsmith’ adlı bir özellik var. Sezon 9 güncellemesinin bir parçası olarak birkaç yeni karakter ve silahla birlikte “Sevkiyat 1944” adlı yeni bir yakın mesafe haritası da gelecek.

Cod Mobile Sezon 9

Hayranlar yeni sezon için sabırsızlanıyor ve hatta Terminal’in serinin mobil uyarlamasına girmesi için can atıyor, ancak ne olursa olsun,oyunun 200 milyon oyuncusunun hiçbir yere gitmeye niyeti yok.Terminal haritası elbette COD Mobile’a gelecek, ama bugün ama yarın 🙂

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın