GTA V Yeni Nesil Konsollara Çıkıyor!

Yeni nesil oyun haberleri gün geçtikçe devam ediyor. GTA V yeni nesil konsollara çıkış yapacağını duyurdu. Yapımlar grafik güncellemesiyle birlikte konsollara uyarlanıyor. Daha önceki güncellemesinde mod yapımcısından yükleme sürelerini kısaltan sistem yapmasıyla birlikte bu durum yeni nesil donanımlarda nasıl gözükecek merak edilen kısım olarak yer alıyor. Her konsol üzerinde çıkış yapmış olacak GTA V içerisinde halen eskimeyen oyun olarak yerini alıyor. Daha önceki çıkış platformları olarak PS3, XBOX 360, PS4, XBOX One ve PC platformlarına çıkarak oyuncuları kendine çekmeyi başarıyor. GTA VI haberleri dolanırken bu tür karar alınması bir yandan oyuncular üzüyor. Kendine özel bağımsız olarak çıkış yapmasıyla birlikte sistem ayrılmasıyla çıkış olarak gene uzun sürelere gideceği gözüküyor.

GTA V Yeni Nesil Konsollara Ne Zaman Çıkıyor?

GTA V yeni nesillere konsol çıkış tarihi olarak 11 Kasım 2021 olarak tarihini belirledi. GTA Online olarak bağımsız çıkış yapmasıyla birlikte farklı karar olarak çıkışını gösterecek. Bu durum yeni nesil konsollarda olacak. Ayrıca Playstation özel kampanyaları da bulunarak yer alacak. Playstation Plus sahipleri de çıkışı olana kadar oyun içi parası olarak 1.000.000 dolar para alabilecekler. Çıkışa kadar daha net bilgiler de gelecektir.

GTA V Yeni Nesil Konsol Özellikleri

GTA V yer alan yapımıyla 2013 yılında çıkış yapmasına rağmen oldukça ciddi yapım olarak geliyor. GTA Online gelen güncellemelerle birlikte oyunda farklı görevler olmasıyla en çok tercih edilen oyun olarak kendini gösteriyor. Yapımda yeni nesil konsollara geçmesiyle birlikte 4K 60 FPS görüntü yer almasıyla bekleniyor. Donanım gücünü tam olarak göstermesi oldukça konsollar açısından kendine çekecek pozisyona yer alıyor.

Yeni nesil konsollarda koronavirüs dolayı ertelenmelere neden oldu. Sonbahar döneminde çıkmasıyla birlikte oyuncuları sevindirecek gelişme olarak yerini alıyor. SSD teknolojisi kullanması oyun içi deneyim nasıl etkileyecek ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ayrıca GTA Online üzerinde yeni etkinliklerinde geleceği de duyuruldu. Sürpriz gelişmeler ilerleyen zamanlarda Rockstar Games tarafından açıklanacak. GTA V bu şekilde giderek yapımı boyunca en çok gelir eden ve kalıcı olarak yer alması devam edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu