GTA Online, PS5, Xbox Series X ve PC’de Özel İçeriğe Sahip Olacak

PS5 açıklama etkinliğinde GTA V ve GTA Online’ın bağımsız bir versiyonunun 2021’in ikinci yarısında bir sonraki jenerasyona geleceği daha önce açıklanmıştı .Grand Theft Auto V Online, yeni nesil platformlarda özel içeriğe sahip olacak.

GTA V ve Online, 2021’in ikinci yarısında yeni jenerasyona taşınıyor.

Rockstar’ın ana şirketi Take Two için en son finansal kazanç çağrısı sırasında şirket, GTA Online’ın yeni nesil sürümünün “yeni konsollara ve PC’ye özel ek içeriğe” sahip olacağını söyledi.Görüşme sırasında içerik hakkında daha fazla ayrıntı verilmedi, ancak 2021’de gelen yeni içerik Rockstar’ın GTA V ve GTA Online’a olan bağlılığını gösteriyor.

GTA V’nin yeni nesil sürümleri ve bağımsız GTA Online, yeni konsollardan yararlanacak bir dizi teknik iyileştirme, görsel yükseltme ve performans geliştirmesi içeriyor.Take-Two başkanı Karl Slatoff, iyileştirmelerin oyunun “daha duyarlı” bir versiyonunu yapmayı içereceğini söyledi.Tüm bu bilgiler, şirketin GTA V ve GTA Online’ın gelecek nesil versiyonu hakkındaki önceki açıklamasının tekrarlanmasıydı.

PS4’teki PlayStation Plus üyeleri, GTA V’de oyunun lansmanına kadar her ay GTA Online banka hesaplarına 1 milyon dolarlık oyun içi dolar ekleyebilirler. PS5 sahipleri,GTA Online’ın bağımsız sürümü ilk üç ay boyunca ücretsiz olacak.

Grand Theft Auto V yakında büyük bir yaz güncellemesi alıyor, başka bir büyük güncelleme bu yılın ilerleyen saatlerinde yeni bir yere götürecek gibi gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu