Call of Duty Mobile Yeni Harita Geliyor! - TRESPOR

Call of Duty Mobile Yeni Harita Geliyor!

 Call of Duty Mobile Yeni Harita Geliyor!
Okunuyor Call of Duty Mobile Yeni Harita Geliyor!

Call of Duty Mobile Twitter hesabı üzerinden Highrise adlı yeni çok oyunculu haritanın geleceğini duyurdu. Call of Duty Mobile Yeni Harita,Modern Warfare 2’den alışık olduğumuz Highrise haritası.Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile COD Mobile oyuncularını bir hayli sevindirecek paylaşımda bulunuldu.

Call of Duty Mobile Yeni Harita Highrise !

Call of Duty Mobile’ın 7. sezonu geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Yeni sezon güncellemesi ile Battle Royale haritasında yapılan değişikliklerin yanında Modern Warfare’den yeni modlar da geliyor.Sezonun başlamasıyla birlikte birçok yenilik beraberinde geldi.Bakalım ilerleyen günlerde oyuna ne gibi yenilikler eklenecek.

Yeni sezonda Attack of the Undead adlı zombi oyun modu gelmişti. COD yetkilileri bu sefer de Highrise adlı çok oyunculu yeni harita duyurusu yaptı.

Paylaşılan yeni harita görselinde yüksek binalar ve vinç detayları keskin nişancı silahlarını öne çıkaracak gibi gözüküyor.Henüz yeni haritanın ne zaman geleceği hakkında net bir açıklama yapılmasa da,önümüzdeki aylarda oyuna geleceği tahmin ediliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın