CoD Mobile Geliştiricileri, 10. Sezon için Yeni Silah ve Haritayı Tanıttı

CoD Mobile Geliştiricileri, 10. Sezon için Yeni Silah ve Haritayı Tanıttı

 CoD Mobile Geliştiricileri, 10. Sezon için Yeni Silah ve Haritayı Tanıttı
Okunuyor CoD Mobile Geliştiricileri, 10. Sezon için Yeni Silah ve Haritayı Tanıttı

CoD Mobile Geliştiricileri, 10. Sezon için Yeni Silah ve Haritayı Tanıttı.CoD Mobile geliştiricileri, 10. Sezon güncellemeleri için yeni bir silahın yanı sıra yeni bir haritayı da tanıttı – harita Call of Duty: Modern Warfare’den bir başka harita.

CoD Mobile Yeni Silah ve Harita

Call of Duty Mobile sezon 9’un başlamasıyla, popüler mobil oyunun arkasındaki geliştiriciler, 2.Dünya Savaşı’na geri döndüler – bir grup klasik karakter olan Conquest temasının yanı sıra Shipment 1944’ü tanıttı.

Sezon hızla sona ererken hayranlar, Sezon 10’un sunabileceği şeyleri şimdiden bekliyor.

Geliştiriciler, ikonik Modern Warfare 2 haritası Terminal’in en büyük eklenti olacağını zaten doğruladılar, ancak daha fazlası da var.

Terminal, 10. sezonda CoD Mobile’a geliyor.

CoD Mobile Sezon 10 Yeni Silah

Geliştiriciler, CoD Mobile’da Terminal’in birkaç fotoğrafını daha ortaya çıkardıkları 4 Eylül topluluk güncellemesi ile, oyunculardan gelecek sezondaki olası değişikliklerle ilgili birkaç soru yöneltti.

Bir hayran, sezon başladığında yeni silahın manşetinin ne olacağı konusunda onları sorguladı ve spekülasyonlar bir tür Pompalı Tüfeğe işaret etti.

Geliştiriciler, potansiyel olarak çok güçlü bir av tüfeği”diye yanıt verdi. “Önümüzdeki haftanın başlarında bununla ilgili bazı haberlerimiz olacak.”

CoD Mobile Sezon 10 Yeni Harita

Bazı taraftarlar, Modern Warfare’in silahlı çatışma haritası olan Pine’ın da yeni sezonda 1’e 1 harita olarak tanıtılacağına inanıyor.

Geliştiriciler,”Call of Duty evreninde gerçekten de Pine adında bir harita var,” diyerek doğruladı.Bu hafta sonu 10. Sezon’da piyasaya sürülecek diğer MP haritası (Terminal değil) hakkındaki haberleri kaçırmayın.”diye de not düştü.

Açıkçası, bu cevap herhangi bir şüpheyi doğrulamayacak.Sadece beklemek ve geliştiricilerin Sezon 10 yayınlanmadan önce ortaya çıkardığı diğer çok oyunculu haritayı görmemiz gerekecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın