Battlefield 6 Ekran Görüntüleri Geldi

 Battlefield 6 Ekran Görüntüleri Geldi
Okunuyor Battlefield 6 Ekran Görüntüleri Geldi

Electronic Arts’ın en çok sevilen oyunlardan biri olan Battlefield 6’nın ekran görüntüleri gelmeye başladı. Yer almasıyla birlikte tam detaylı bir şey anlaşılmasa da yer alan geliştirilme süreciyle ilgili görüntüler yansıtılıyor. Son çıkış oyunu olarak Battlefield V Türkçe çıkmasıyla birlikte Türk hayran kitlesini artırmıştı. Yer alan yapımda Türkiye’nin de yer almasıyla bu durum oldukça fazlalık gösterdi. Battlefield 3 ile başlayan buradaki hayranlık kitlesini oldukça yükseğe çıkardı. Son çıkardığı yapımlarda firma modern zaman yerine eski zamanlara doğru gitmeye başladı. Oyuncular yeni nesil konsolların çıkmasıyla birlikte daha çok modern zamanda savaş istiyorlar. Bu durum karşısında hazırlıklar Battlefield 6 için tam anlamıyla devam ediyor.

Battlefield 6 Ekran Görüntüleri

İnternet ortamında paylaşılan Battlefield 6 ekran görüntüleri olarak iki adet paylaşım yapıldı. Yer alan paylaşımda tam detaylar belli olmasa da birinci resimde ada yeri gösterilirken diğer resimde olarak savaş helikopteri içerisindeyiz.

Battlefield 6 Ekran Görüntüsü 1Battlefield 6 Ekran Görüntüsü

Battlefield 6 Ekran Görüntüsü 2

Birinci resimde dikkat edilen yönü olarak harita boyutları artık daha geniş olacağı yönünde olabileceği görülüyor. Yeni çıkan oyunlarda artık harita boyutları oldukça genişlemesiyle ön plana çıkıyor. Yeni nesil konsollarda SSD harddisk kullanmasıyla birlikte buradaki donanım gücünü daha fazla ön plana çıkarma adına oyun yapımların girişimi devam ediyor. İkinci resimde dikkat edilen kısımda daha önceden de sitemizde haberimizi verdiğimizde oyun içerisinde doğal felaketlerin olacağı yönündeydi. Yer alan resimde hortumun çıkması göz çarpan yeri olarak dikkat ediliyor. Battlefield 6 tarafından oyunun tanıtımı şu anlık gelmedi. Ancak internet üzerinde çıkan dedikodulara göre oyunun tanıtım videosu önümüzdeki haftalarda yerini alabilir. İlerleyen günlerde net bir şekilde bilgiler devam edecektir.

Battlefield 6 Türkçe Çıkacak mı?

Şimdiden Türk oyuncuları yeni çıkan oyunda Türkçe çıkacak mı soruları da oluşuyor. Bu durum merak edilen yer olarak aldı. Genellikle oyunlar Türkçe bir oyun çıkardığında diğer yaptığı oyun serileri de Türkçe olarak çıkartıyor. Ancak yapım Türkiye de satış alanlarında memnun kalmadığında Türkçe altyazı desteğini kaldıran oyunlarda yer alıyor. Buna örnek olarak Hitman Absolution resmi olarak Türkçe çıkmıştı. Ancak şu anki oyun serilerinde Türkçe olarak çıkışını göstermemektedir. Merakla beklediğimiz Battlefield 6 haberleri ilerleyen zamanlarda göreceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın