Watch Dogs: Legion Çok Oyunculu Modu 2021’e Kadar Ertelendi

 Watch Dogs: Legion Çok Oyunculu Modu 2021’e Kadar Ertelendi
Okunuyor Watch Dogs: Legion Çok Oyunculu Modu 2021’e Kadar Ertelendi

Başlangıçta 3 Aralık sürümü için planlanan Watch Dogs: Legion çok oyunculu modu 2021’e ertelendi. Ubisoft ekibi, bu hafta TU 2.20‘den başlayarak yeni içerik yayınlamadan önce tek oyunculu modla ilgili sorunları çözmeye kararlı.

Resmi Ubisoft blogundaki güncellemeler şu şekilde ifade ediliyor: “Oyunun sorunlarını çözme taahhüdümüzün bir parçası olarak, Watch Dogs: Legion’un Çevrimiçi modu 2021’in başlarına ertelemeye karar verdik. Bu, sorunları tek oyunculu mod ile çözmeye odaklanmamızı sağlayacaktır. Oyuncu ve güncellemenin sorunsuz bir şekilde başlatılmasına yardımcı olmak için Çevrimiçi deneyimi test etmemiz için bize daha fazla zaman gerekiyor. ”

Watchdogs Legion Çok Oyunculu Mod ve 2.20 Güncellemesi ile gelecek yenilikler

Bir gecikme görmek talihsiz bir durum, ancak en azından Ubisoft, Legion’un tek oyuncusunu rahatsız eden sorunları çözme sözünü şimdiden tutuyor. 2.20 Güncellemesi bu hafta dağıtılarak, daha uzun yükleme sürelerine, bozuk kayıt dosyalarına ve çeşitli diğer optimizasyonlara neden olan sorunları ortadan kaldırıyor. PC’de oynuyorsanız, manuel kaydetme düğmesinin eklendiğini de göreceksiniz.

Watch Dogs: Legion’un çok oyunculu modu, distopik Londra’yı deneyimlemeniz için size birçok yeni yol sunacak. Birkaç ortak görev eklenecek, dört oyuncuya kadar sokaklarda özgürce dolaşabilirsiniz ve hatta biraz rekabet arayanlar için bir PvP modu bile olacak. Ancak 2021 yılının başlarına kadar, tek oyunculu olarak sunulan modla kendinizi eğlendirmeniz gerekecek.

Watch Dogs: Legion güçlü bir başlangıç ​​yaptı ve çoğu eleştirmenden olumlu eleştiriler aldı. Oyun mekaniği ve birkaç hata ile beklenilen bir izlenim bıraktı; ancak genel olarak popüler franchise’da başka bir sağlam giriş oldu. Bir süredir piyasada ve oyuncular şüphesiz çok oyunculu ve getireceği yeni içeriğin eklenmesini dört gözle bekliyorlardı. Ubisoft’un Legion ile ilgili tüm sorunları 2020’nin sonuna kadar çözebileceğini umuyoruz ve 2021’in ilk birkaç ayında büyük çok oyunculu güncellemeyi görüyoruz.

Önerilen İçerik: Watch Dogs: Legion Westminster Operasyonu


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın