PS5 Dijital ve Fiziksel Sürüm Kutu İçeriği Sızdırıldı! - TRESPOR

PS5 Dijital ve Fiziksel Sürüm Kutu İçeriği Sızdırıldı!

 PS5 Dijital ve Fiziksel Sürüm Kutu İçeriği Sızdırıldı!
Okunuyor PS5 Dijital ve Fiziksel Sürüm Kutu İçeriği Sızdırıldı!

PS5 Dijital ve Fiziksel Sürüm Kutu İçeriği Sızdırıldı!Başlangıçta biri yalnızca dijital, diğeri fiziksel medyayı çalıştırabilen iki PS5 modeli olacak.

PS5 Dijital ve Fiziksel Sürüm

Hem dijital hem de fiziksel PlayStation 5 kutularının içerikleri yeni bir açıklamada sızdırıldı. Artık hayranlar, yüzlerce dolarının ne için ödeyeceğini tam olarak bilecekler.

Sony, yaklaşan sistemi için ( Microsoft ve Xbox Series S / X’in aksine) fiyatları veya çıkış tarihlerini duyurmaktan kaçınabilir , ancak en azından yıl sonunda hangi konsolların ve aksesuarların satışa sunulacağını biliyoruz. Başlangıçta biri yalnızca dijital, diğeri fiziksel medyayı çalıştırabilen iki PS5 modeli olacak. Ekstra DualSense denetleyicileri, denetleyici şarj istasyonu, HD kamera, konsol için bir taban, uzaktan kumanda ve Pulse 3D kulaklıklar da olacak.

Temel PS5 konsol kutularının içeriği, bir sızıntının parçası olarak çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Sızıntı, Twitter’daki Daniel Ahmad‘dan geliyor ve bilgiler, fiyatı veya çıkış tarihi olmamasına rağmen bir Hong Kong perakendecisinden geliyor. Model numaraları da dahil edilmiştir, ancak bunlar bölgeye özgü olabilir.

İki kutu bir konsol, bir DualSense denetleyici ve bir 825GB SSD ile birlikte gelecek. konsolu takmak için bir taban, bir HDMI kablosu, bir güç kablosu, bir USB kablosu ve bir kullanım kılavuzu olacak.

Konsollar , ilk olarak yılın başlarında PS5 tanıtım etkinliğinde duyurulduğu gibi, Astro’s Playroom’un bir kopyasıyla önceden yüklenmiş olarak gelecek . Konsolun, başlatıldığında en son ürün yazılımını yüklemek için İnternet’e bağlanması gerekebilir.

PS5 kutusu içerik listesinde çok fazla sürpriz yok, ancak hayranlar sistem hakkında daha fazla bilgi için can atıyor ve edindiğimiz tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kaynak:https://www.thegamer.com/ps5-digital-physical-edition-box-contents-leak/

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın