Google Play Pass Yeni Oyunlar ve Yıllık Abonelik Hizmetini Tanıttı

Google Play Pass Yeni Oyunlar ve Yıllık Abonelik Hizmetini Tanıttı

 Google Play Pass Yeni Oyunlar ve Yıllık Abonelik Hizmetini Tanıttı
Okunuyor Google Play Pass Yeni Oyunlar ve Yıllık Abonelik Hizmetini Tanıttı

Google Play Pass, kütüphanesinde daha fazla oyun sunarken, yıllık abonelikler için de seçenek sunuyor.

Google,kısa bir süre önce yeni bir abonelik planı açıkladı. Bu yeni abonelik planı, tüketicilerin Google Play Pass’ı zaten mevcut olan aylık oranın üstünde yıllık bir oranda satın almasına izin veriyor. Bu duyuru, Google’ın zaten büyük bir başlık kütüphanesine daha fazla oyun eklemeye devam ettiği ve Play Pass üzerinde geliştirmeler yaptığını gösterdi.

Google Play Pass Nedir?

Google Play Pass

Google Play Pass’ın ne olduğunu bilmeyenler için, temelde Google’ın Apple Arcade’in Android sürümü ile aynı. Reklamsız/uygulama içi satın alımlarla çok sayıda premium ve Yeni Başlık sunan Play Pass, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda oyuna yönelik. Temiz mobil oyun deneyimini bozan can sıkıcı reklamlardan kaçınır. Oyunlara ek olarak,  Play Pass ayrıca daha genç bir kitleye yönelik onaylı oyunlarla birlikte gelir.

Google, Play Pass’ını yılda $29.99(USD) veya ayda $4.99(USD) olarak listeler. Bu abonelik modeli, ayda aynı $4.99(USD) ile başlayan, ancak yılda $49.99(USD) ile başlayan Apple muadilinden daha az maliyetlidir. Bu, Android kullanıcılarının Apple kullanıcılarına övünmesi için yeni bir şey veriyor.Play Pass hakkında daha fazla bilgi için Google’ın resmi yayınını buradan kontrol edebilirsiniz.

Yeni tanıtılan abonelik planının yanı sıra, Google ayrıca Play Pass’ın mevcut olacağı yeni pazarları da açıkladı. Bu ülkeler Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Yeni Zelanda, İspanya ve Birleşik Krallık’ı içerir. Bu ülkeler haftanın ilerleyen saatlerinde eklenecek. Bölgenizdeki kullanılabilirlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için Play Store uygulamasının menüsüne giderek öğrenebilirsiniz.

Google Play Pass Türkiye’de Nasıl Kullanılır?

VPN uygulaması indirerek lokasyon Amerika seçin.Google Play Store hesabından çıkış yapıp tekrar girdiğinizde Play Pass seçeneğinin aktif olduğunu göreceksiniz.Bu yöntem sayesinde birçok oyunu reklamsız bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın