Steam Paradox Interactive Oyunları İndirime Girdi

 Steam Paradox Interactive Oyunları İndirime Girdi
Okunuyor Steam Paradox Interactive Oyunları İndirime Girdi

Steam yayıncı indirimlerine yenisi ekledi. İndirim kampanyasıyla birlikte oyunculara büyük fırsatlar yer alıyor. Yayıncı indirimi bakımından Paradox Interactive olarak indirimleri sunarak hareket ediyor. Strateji oyun sevenleri için kaçırılmayacak fırsat olarak yer alıyor. İndirime giren liste konumuzda paylaşılmıştır.

Paradox Interactive İndirim Listesi

Paradox Interactive oyunları Steam indirimleri olarak yer almasıyla birlikte liste aşağıda paylaşılmıştır. Ayrıca bazı oyunlar 3 gün boyunca ücretsiz olarak oynanma hakkı da veriyor.  İndirim listesine tam olarak gidebilmek için buradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Steam oyun indirimi 24 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edecektir. Bu süre zarfına kadar edinmek istediğiniz oyunları alabilirsiniz.

  • Crusader Kings III: 113 TL – 101,70 TL
  • Stellaris: 59 TL – 14,75 TL
  • Cities: Skylines: 49 TL – 9,80 TL
  • Hearts of Iron IV: 59 TL – 14,75 TL
  • Europe Universal IV: 59 TL – 11,80 TL
  • Empire of Sin: 61 TL – 30,50 TL
  • Prison Architect: 50 TL – 12,50 TL
  • Surviving Mars: 50 TL – 12,50 TL
  • Imperator: Rome: 61 TL – 15,25 TL

Steam Oyun İndirimleri

Steam oyun indirimleri olarak yer almasıyla birlikte önemli oyunlar bulunuyor. Strateji olarak farklı yapılar yer alıyor. Savaş yapılı, şehir kurma ve karar verme odaklı oyunlar bulunuyor. Liste içerisinde karar vermek de zorlandığınız oyun bulunuyorsa şehir kurma oyunlarını seviyorsanız Cities Skylines oyunu tercih ederek ve uzay ilgili konulara meraklıysanız Surviving Mars oyunu tercih edebilirsiniz. Diğer yandan strateji savaş oyunları olarak Europa Universial oyunu ve Hearts Of Iron IV oyunlarını listenize ekleyebilirsiniz. Oyunların yüksek indirime girmesiyle birlikte bir oyun fiyatına birçok oyun edinebilirsiniz. Yer alan listede bazı oyunlar Türkçe yaması olmasıyla birlikte tercih edilmesine sebep olabilir.

Oyunların sistemsel olarak düşük ve orta seviyede bilgisayarlar tarafından desteklenecek şekilde yapılması da eklenebilir boyutta yer alacaktır. Yer alan Steam oyun indirim listesi 24 Mayıs 2021 tarihine kadar ulaşabilir halde olacaktır. Bu süre zarfına kadar seçim yapmanız yararınıza olacaktır. Steam bu tür oyun indirimleri yapmaya devam edecektir. Steam oyun indirim listesi geldikçe sitemizde eklemeye devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın