YKS'den Önce Kafa Dağıtmanızı Sağlayacak 4 Site - TRESPOR

YKS’den Önce Kafa Dağıtmanızı Sağlayacak 4 Site

 YKS’den Önce Kafa Dağıtmanızı Sağlayacak 4 Site
Okunuyor YKS’den Önce Kafa Dağıtmanızı Sağlayacak 4 Site

Bu yazı da YKS’den önce kafa dağıtmanızı sağlayacak 4 site yi tanıtacağız.Hayal dünyanızı geliştirecek görseller ,eğlenceli çizimler yaparak tablo üretme ve daha fazlasını yazının devamında bulacaksınız.Hadi şimdi gelin hep birlikte sınav stresini azaltacak sitelere göz atalım.

İçerik Başlıkları

Facebook Yüzleri

YKS'den önce kafa dağıtmanızı sağlayacak 4 site

Sitede Facebook’a üye olan kişilerin profil fotoları bulunuyor.Yaklaşık 1.2 milyar Facebook profil fotoğrafının olduğu site de kendi fotoğrafınızı bulabilecek misiniz? Bu eğlenceli site sayesinde arkadaşlar arasında challenge’lar düzenleyerek, ilk bulana ödül şeklinde kendi aranızda yarışma yapabilirsiniz.

Siteye gitmek için Buraya tıklayabilirsiniz.Ekranda karıncalı şeylerin her biri fotoğraf.Üzerine tıklayarak rastgele kişilere ulaşabilirsiniz.

Zıplayan Emojiler

Emojileri fare ile sağa sola savurup duruyorsunuz.İlk başta çok amaçsız gibi gelse de,zamanla oyunun içinden çıkamadığınızı sizde fark edeceksiniz.Ayrıca sağ tarafta bulunan panelden;su balonları,plastik toplar ve daha farklı modları seçebilirsiniz.

Siteye gitmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Kumdan Resim

YKS'den önce kafa dağıtmanızı sağlayacak 4

Site de farenin sol tuşu ile kumdan tepeler oluşturuyorsunuz.Sağ üst köşede bulunan renk panelinden dilediğiniz rengi seçerek hayal gücünüze göre kumdan resimler oluşturabilirsiniz.Yalnız başlamadan uyarayım,siteye girince zaman nasıl geçiyor anlaşılmıyor..

Siteye gitmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Resim içinde Resim

Bu ilginç site de,mükemmel derecede ayrıntı ile çizilmiş dev bir resim bulunuyor.Siteye giriş yaptığınızda yavaş yavaş zoom yaparak yeni resimler keşfetmenizi sağlıyor.Hayal dünyasını geliştirmek isteyen kişiler mutlaka göz atmalı.Dev bir tabloya binlerce zoom yapılarak ayrıntılarına inmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bu yazıda YKS’den önce kafa dağıtmanızı sağlayacak 4 site listeledik.Serinin devamını isterseniz yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın