GTA 6 Geliyor! Sızdırılan İlk Detaylar

 GTA 6 Geliyor! Sızdırılan İlk Detaylar
Okunuyor GTA 6 Geliyor! Sızdırılan İlk Detaylar

Yıllardır milyonlarca oyuncunun severek oynadığı oyun seri Grand Theft Auto yani GTA serisi yeni oyunuyla yavaştan karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Rockstar Games’in GTA 6 üzerinde çalıştığı dünyaca ünlü oyun inceleme ve puanlama sitesi Kotaku tarafından doğrulandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

İlginizi Çekebilir: CS GO Vac Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü 2020

Rockstar Games’e yakınlığıyla ve yukarıda bahsettiğim oyun bloğu olarak bilinen Kotaku, GTA 6 hakkında bir rapor açıkladı. Açıklanan raporda yapımcı firma Rockstar’ın GTA 6 üzerinde çalıştığını doğrulandı. Yeni GTA oyununun yapım aşamasının bir süredir devam ettiği fakat koronavirüs sürecinin yapım aşamasına ket vurduğu ifade edildi.

İşte çıkış tarihi!

Rockstar Games’in yakın zamanda çıkardığı bir başka oyunu olan Red Dead Redemption 2 için 10 yıla yakın bir geliştirme süreci planladığı ortaya çıkmıştı. Dolayısıyla aynı durum GTA 6 için de geçerli olabilir. Bir önceki GTA serisi olan GTA 5 2013’te biz oyun severlere sunulmuştu. Kotaku tarafından hazırlanan raporda gelecek oyunun çıkış tarihi ile ilgili bazı bilgilere de yer verilmiş. Oyun dünyasının saygın mecrası, Rockstar’ın geliştirme sürecinin henüz başında olduğuna dikkat çekiyor ve oyunun en erken 5 ya da 6 yıl sonra çıkabileceğini belirtiyor. Yani 2025’i geçecek gibi duruyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın