League Of Legends Yeni Şampiyon Gwen Geliyor!

 League Of Legends Yeni Şampiyon Gwen Geliyor!
Okunuyor League Of Legends Yeni Şampiyon Gwen Geliyor!

League Of Legends yeni şampiyon olarak Gwen adlı karakteri çıkartıyor. Dünyada ve Türkiye’de en büyük MOBA oyunlardan biri olan League Of Legends yeniliklerine devam ediyor. Yapmış olduğu evrenle birlikte birçok projeye el atan Riot Games, karakter yenilikleriyle oyun yapısını da etki ediyor. Her bir karakterinde oyun yapısının ve oyun motorunun da kademeleri yükseltiyor. Çıkan yen şampiyon odak hasarı gerçek hasar olarak vermesiyle birlikte oyun içi taktikleri baya değişecek gibi gözükmekte.

League Of Legends Gwen Yetenekleri

Gwen şampiyon pasifi: Gwen normal saldırılarında can yüzdesine bağlı bir şekilde isabet ederse büyü hasarı vermeye başlar. Ayrıca verilen normal hasarlar şampiyonun belli bir canını iyileştirmeye başlar.

Yetenek Q – Kırt Kırt: Gwen makas üretir. Hızlı bir şekilde iki veya altı defa kullanabilir bir şekilde koni halinde büyü hasarı verecek yeteneğini kullanır.

Yetenek W- Kutlu Sis: Gwen beş saniyeliğine kutlu sis çağırır. Bu kutlu sis içerisinde kalmasıyla birlikte zırh ve büyü direnci kazandırır. Gwen içerisindeyken hedef alınamaz hale gelir. Yetenek isabet etmez. Gwen kutlu sis içerisinde ayrılmaya başladığında sis onu takip eder. Bir daha çıkış yaparsa sis kaybolur.

Yetenek E- Pens At: Gwen kısa süreliğine ileriye doğru atılır. Bu atılma sonucunda ekstra özellikler kazanır. Hız, menzil isabet olması halinde büyü hasarı kazanır. Eğer bu yetenek bir şampiyona kullanırsa yeteneğinde yüzde 50 azalma meydana gelir.

Yetenek R-Ulti-İlmek İlmek: Gwen ultisi olarak ilmek ilmek üç defa kullanabilir hale gelmektedir. Ancak bu üç kez kullanım yapabilmesi için rakibe isabet etmesi gerekmektedir. Her kullandığı yetenekte iğne fırlatarak büyü hasarı verir. İlk kullanan ulti de bir iğne, ikinci kullanım yapılmasıyla üç iğne ve son ultisinde beş tane iğne fırlatır. İsabet eden iğnelerden dokuz tane de bir Bin kesik etkisini uygulamaya başlar.

Şampiyon olarak takım savaşlarında etkili olacak bir şekilde dizayn edilmiş gibi duruyor. Orta koridor kısmında daha etkili oynayacak şampiyon her alana da uygun nitelikte. Yetenek gücünden faydalanarak ani hasarlar takımı taşıyabilecek güçte gösterilmiş durumda. İleride ne tür değişiklikler olacak bakacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın