Black Ops Cold War Yeni Oyun Motoru Kullanmayacak

 Black Ops Cold War Yeni Oyun Motoru Kullanmayacak
Okunuyor Black Ops Cold War Yeni Oyun Motoru Kullanmayacak

Black Ops Cold War Yeni Oyun Motoru Kullanmayacak. Activision’daki sanat liderine göre, Warzone, Aralık ayında oyunun ilk sezonunda Black Ops Cold War ile bütünleştiğinde, oyunun temellerinin çarpıcı bir şekilde değişeceğine dair söylentileri bastırdığında bir motor değişimi olmayacak.

Black Ops Cold War Yeni Oyun Motoru

Warzone’da Aralık ayında Black Ops Soğuk Savaş ile bütünleştiğinde ciddi bir değişiklik umanlar, Activision çalışanından gelen yeni bir duyuru doğruysa hayal kırıklığı yaratan bir sürprizle karşılaşabilirler.

Activision’da ‘ShutterMunster’ adlı doğrulanmış bir Sanat Lideri olan yeni bir ResetEra iş parçacığı sırasında , Warzone’un odak noktası Modern Warfare’den Black Ops Cold War’a geçtiğinde bir motor kayması görmeyeceğini söyledi.

ResetEra’da ShutterMunster adlı bir Activision sanat lideri, Warzone’un Black Ops Cold War ile bir motor vardiyasına sahip olmayacağını iddia etti.

Önceki söylentiler ve spekülasyonlar, Black Ops Cold War’daki oynanış ve hareketin Warzone’un modellendiği Modern Warfare’den temelde farklı olduğu düşünüldüğünde, bir motor değişikliği olacağını tahmin ediyordu.

CoD sızıntısı, Warzone’un Black Ops Cold War yinelemesinin, Modern Warfare muadili ile aynı oyun tarzına (duvar montajları ve silah mekaniği dahil) sahip olacağını ortaya çıkardı.

Ancak oyunun gerçekte nasıl entegre edileceğini zaman gösterecek. Activision yatırımcılarının yakın tarihli bir çağrısı sayesinde, Warzone’un Aralık ayındaki yeni oyunun ilk içerik sezonunda Black Ops Cold War ile bağlanacağını ve oyuncuların bu yeni oyunda her iki oyundaki teçhizatları ve kozmetik öğeleri kullanabileceklerini belirtti.

Black Ops Cold War, Aralık ayında Warzone ile bütünleşecek.

Hem Activision hem de Treyarch, BOCW‘nin dünya çapında yayınlanmasından önce tam bir duyuru yapılacağını taahhüt etmesine rağmen, bu konuda henüz başka bir ayrıntı açıklanmış değil.

Yetkililer en azından, yeni bir harita olup olmayacağı veya entegrasyon gerçekleştiğinde Warzone’un nasıl değişeceği hakkındaki soruları açıklamalıdır.

Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım 2020’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC’de başlayacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın