Star Citizen 23 Eylül’e Kadar Ücretsiz!

Star Citizen 23 Eylül'e Kadar Ücretsiz!

Star Citizen 23 Eylül’e Kadar Ücretsiz!Star Citizen, yeni Free Fly etkinliği sayesinde 23 Eylül’e kadar yeni oyuncuların denemeleri için ücretsiz.

Star Citizen

Cloud Imperium Games, Star Citizen topluluğunun bir araya geldiği ve oyunun 80’den fazla gemisinden hangisinin en iyisi olduğuna karar verdiği bir ay süren Gemi Karşılaşmasını tamamladı.

Bu kararı sadece 16 gemiye indirdikten sonra, Gemi Karşılaşması, her bir geminin başa baş bir çerçevede elendiği Aşama 2’ye geçer. Ancak gemiler pahalı olduğundan, herkes her gemiyi denememiştir. Bilgi havuzunu bile elde etmek ve bir grup yeni oyuncuyu Star Citizen’ı denemeye ikna etmek için Cloud Imperium bir Ücretsiz Fly etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Free Fly etkinliği, oyuncuların 23 Eylül’de gün sonuna kadar 16 geminin tamamına ücretsiz erişmesine olanak tanıyor. Eğer gemiye gerçekten sahip değilseniz, ücretini ödemeniz gerekiyor. Neyse ki, Cloud Imperium tüm etkinlik boyunca gemi başlangıç ​​paketlerinde indirim yaptı, bu nedenle favori geminizi kapmak zor olmayacak.

Bu 16 gemi, uzun mesafeli yük gemilerinden askeri savaşçılara ve daha da “özel” tasarımlara kadar Star Citizen’da tür çeşitlerini yönetiyor.

İndirimli gemilerin yanı sıra, mevcut oyuncular bir arkadaşlarını Star Citizen’e yönlendirebilir ve hediye olarak yepyeni bir gemi alabilir: P-52 Merlin . Düşük profili ve Gatling topu ana silahı ile kesinlikle bir savaş aracıdır ve bir arkadaşınızı Star Citizen oynamaya ikna etmeyi başarırsanız ücretsizdir.

Free Fly etkinliğine katılmak için bu web sitesine gidin ve SHOWDOWN2950 kodunu kullanmayı unutmayın. Öyleyse iki haftalık ücretsiz Star Citizen’in keyfini çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu