Destiny 2: En İyi 20 Keskin Nişancı Tüfeği, Dereceli

Keskin nişancı tüfekleri, Destiny 2'deki en iyi silahlardan bazıları olabilir, bu yüzden işte Gelenler Sezonu için sıralanmış, oyundaki en iyi keskin nişancı tüfekleri.
 Destiny 2: En İyi 20 Keskin Nişancı Tüfeği, Dereceli
Okunuyor Destiny 2: En İyi 20 Keskin Nişancı Tüfeği, Dereceli

Yıllarca süren sürekli güncelleme ve genişletmelerden sonra Destiny 2 , hasar vermek için belirli silah arketiplerinin yükselişini ve düşüşünü gördü. Meta, oyunun ömrü boyunca, belirli silah arketiplerini metaya parlatmaktan veya diğerlerini belirsizliğe düşürmek için dramatik bir şekilde değişti.

Otomatik yeniden yükleme efektleri, bazı niş durumlar dışında çoğunlukla kaldırıldığı için, Sniper Rifles, baskınlar ve Nightfalls gibi zorlu aktiviteler sırasında PvE’de harika bir DPS seçeneğidir. PvP’de, Keskin Nişancı Tüfeği, çoğu hedefi anında öldürerek kesin nişan almaya devam ediyor, yalnızca Süperlerinde Muhafızları öldürmeyi başaramıyor. Oynadığınız oyun modu ne olursa olsun, işte Destiny 2 oyununda sahip olmanız gereken en iyi 20 Keskin Nişancı Tüfeği listesini açıklıyoruz.

Destiny 2 En İyi Keskin Nişancı Tüfekleri

Sole Survivor

Destiny 2 Tek Kurtulan

Drifter Sezonunda tanıtılan Sole Survivor, hem Fourth Time’s The Charm hem de Firing Line ile yuvarlanabilen tek Enerji Keskin Nişancı Tüfeğidir. Daha büyük bir dergi ile bu silah her patronu öldürebilir .

Ateş Hattı, yakınlarda iki veya daha fazla dost muhafız varken hassas hasar bonusu vermesi bakımından benzersizdir. Her biri% 25 hasar bonusuna sahip doğru özelliklere sahipse, yeniden yüklemeden önce müstehcen 11 atış yapabilir! Çok az silah, Sole Survivor’ın sürekli hasar potansiyelini yenebilir. Daha yüksek bir infüzyon başlığı ile salınırsa bu silaha bir göz atın.

TranquilityDestiny 2 Huzur

Efsanevi bir silah, Sole Survivor ile nasıl rekabet edebilir? Bir Enerji silahı yerine Kinetik yapın. İşte Tranquility tam olarak budur: Kinetik Tek Kurtulan.

Perk ruloları her ikisinde de benzerdir, Tranquility, Fourth Time’ın The Charm ve Firing Line’ını aynı anda çevirebilir. Kinetik bir silah olması, onu Sole Survivor’dan daha iyi yapar, ancak Kinetik silahların tümü, Enerji silahlarına kıyasla Precision vuruşlarına bir hasar bonusu kazandıkça. Düşman kalkanlarını kırmakta daha zorlanacaksınız, ancak çoğu patron, kendilerini bu silahın fırlatabileceği mermilerden koruyacak kalkanlardan yoksundur. Sükunet elde etmek için Ay’da esans yetiştirmeniz gerekecek ki bu oldukça zaman alıcı olabilir. Yine de Sole Survivor gibi, bu silah şu anda gün batımı ve zirve etkinliklerinde kullanılamıyor, bu nedenle oldukça düşük sıralaması.

Apostate

Destiny 2 beta’yı oynayanlar, tıpkı bu silaha benzeyen bir Veist Keskin Nişancı Tüfeğini ve Hive sivri uçlarını hatırlayabilirler. Bu silah Widow’s Bight’dı ve Shadowkeep’e geri döndü  .

Apostate, Widow’s Bight’ın aksine, rastgele atışlarla gelebilir. PvE için, Mutlikill Clip ve Outlaw’ı alabilir, ancak maksimum Multikill Clip yığınını çıkarmak oldukça zordur. Ancak PvP’de Apostate harika. Quickdraw ve Moving Target ile yuvarlanabilir, bu da ona anlık çekme sürelerinin yanı sıra saçma bir şekilde yüksek nişan alma destek değeri sağlar. Bu, Destiny 2 ‘deki en bağışlayıcı ve tutarlı keskin nişancılardan biridir  ancak Trials of Osiris, Iron Banner ve çoğu PvE etkinliğinde kullanılamayacağı için Apostate’e fazla alışmayın.

Twilight Oath

Bir Raid’e ayak basmak istemiyor ama yine de güçlü bir keskin nişancı tüfeği istiyorsanız, Dreaming City, Twilight Oath adlı fantastik bir PvP Keskin Nişancı Tüfeği barındırıyor.

Bu hızlı ateş eden Keskin Nişancıyı özel kılan, Kutulu Nefes alma yeteneğidir. Bu yetenek, silahın kısa bir süre için dürbünlendiğinde bir sonraki atışında önemli ölçüde daha fazla hasar vermesini sağlar. Temelde, bu Keskin Nişancı, Crucible’da iyi yerleştirilmiş bir atışla Süperleri ve düşük Dirençli gardiyanları kolayca kapatabilir . Kutulu Nefes olmasa bile, bir Keskin Nişancı için kafadan vuruşlara yardım etmek için en yüksek nişan yardım değerlerinden birine sahiptir. Twilight Oath ayrıca Destiny 2 ‘deki en düşük kapsam yakınlaştırmalarından biriyle birlikte gelir ve bu, Güç Seviyesinin önemli olmadığı her ortamda düşmanlarla düello yapmak için olağanüstü hale getirir.

Alone As A God

Şu anda elde edilemez olsa da Alone as a God, yıllardır Destiny 2 ‘deki en erişilebilir en üst düzey PvP Keskin Nişancı Tüfeğiydi. Bu Kinetik Keskin Nişancı Tüfeği özeldir çünkü muazzam bir 79 nişan alma destek değerine sahiptir ve Anlık Görüntü ile birlikte gelir. Bu silahla nişan almak neredeyse anlıktır ve PvP ortamlarında hızlı bir şekilde kafadan çekim yapılmasına izin verir. PvE için, Üçlü Dokunuş sayesinde kendi başına kalabilir.

Destiny’de kesinlikle daha iyi Keskin Nişancılar var, ancak bu, iyi bir tane için rastgele rulo toplamak istemeyenler için harika bir seçimdi. Ne yazık ki, Leviathan akınları oyundan kaldırıldığı için şu anda gün batımı ve elde edilemez.

Distant Tumulus

PvE Keskin nişancıları, Uzak Tümülüs’ten çok daha iyi olamaz. Season of the Worthy’de yeniden tanıtılan bu Keskin Nişancı Tüfeği, olası yetenek kombinasyonları sayesinde yüksek hasarlı atışlardan oluşan bir baraj ateşleyebilir.

Bir Hızlı Ateş Çerçevesi için, Uzak Tümülüs, Palyaço Kartuşu ve Ateşleme Hattı’nın potansiyel bir avantaj kombinasyonu olması sayesinde büyük miktarda hasar verebilir. Sniper güçlendirmelerinin 3. Yılda geri alınmasına rağmen, bu silahın verdiği hasar, bunu telafi etmekten daha fazla çıktı.

Tatara Gaze

Çoğu oyuncu, kötü şöhretli Snapshot Sights Quickdraw kombinasyonuyla yuvarlanamayan, yavaş ateş eden bir silah olan bu Black Armory Sniper Rifle’ı unutmuş olabilir.

Onun yerine yuvarlayabileceği şey oldukça güçlüdür. Tatara Gaze, Destiny 2 ‘de Kill Clip’i bir avantaj olarak alabilen tek agresif Keskin Nişancı’dır. Bu yetenek aktif olduğunda, Tatara Gaze, atışınız nereye gelirse gelsin, Crucible’daki herhangi bir Guardian’ı tek atış yapar. İyi yerleştirilmiş bir vesikalık ile herhangi bir Süper’i de kapatabilir. Gün batımı statüsünü göz ardı eden bu silah, diğer üst düzey Efsanelerin veya benzer Sniper Exotics’in gerisinde kalıyor.

Whisper Of The Worm

Warmind sırasında Io’nun en büyük sırrı, Black Spindle Sniper’ın orijinal Destiny’den muzaffer bir dönüşüydü. Bu silah, kısa bir süre içinde arka arkaya üç kez kafadan atış yapabiliyorsa, yeniden doldurmayı tamamen atlaması bakımından benzersizdir.

Whisper of the Worm ayrıca ona Boxed Breathing’in ön nerf versiyonunu veren bir Exotic Catalyst’e sahiptir, bu da bunu baskınlar veya zorlu PvE etkinlikleri için sahip olunması gereken bir silah haline getirir. Bu silah, bir Heavy silah olduğu için PvP’de oldukça cansızdır.

Omniscient Eye

Rapid-Fire Frame Sniper’lar, bir Guardian’a üç vücut atışından yukarı doğru çektikleri için PvP’de kötü bir üne sahiptir. Kafayı hedefleyebilenler için ise Omniscient Eye sağlam bir seçimdir.

Bu Garden of Salvation Sniper, o Pinnacle silahından daha az tutarlı olsa da Revoker’in davranışını taklit etmek için Mulligan ve Snapshot Sights ile aynı anda yuvarlanabilir . Yüksek kullanım özelliği, bu silahın hızlı bir şekilde donatılmasını ve neredeyse anında nişan alınmasını sağlar. Omniscient Eye, düşük yakınlaştırma kapsamı ile birleştiğinde, oyuncuların Trials of Osiris veya zorlu PvE içeriği için güvenebilecekleri sağlam bir Keskin Nişancı’dır.

Revoker

Pinnacle silahlarının, ya belirli içerik parçaları için çok güçlü olması ya da geçerli seçenekler olamayacak kadar zayıf olması nedeniyle denge açısından zorlu bir geçmişi vardır.

Her nasılsa, Revoker oyundaki en iyi tasarlanmış Pinnacles’lerden biri olmayı başarıyor. Bu PvP Pinnacle Sniper, ateş etmeden kısa bir süre beklemeniz koşuluyla, atışınız ıskalarsa dergiye bir mermi döndüren benzersiz bir avantajla birlikte gelir. Oldukça küçük dürbün zumuyla birleştiğinde, mevcut infüzyon başlığına rağmen Crucible oyuncuları için sahip olunması gereken bir şey bu.

Beloved

Season of Opulence, Leviathan’da geçen ve aynı zamanda birden fazla baskına ev sahipliği yapan 6 kişilik bir etkinlik olan The Menagerie’de oyuncuların çiftleşmesi için bazı harika silahlar tanıttı.

Toplayabileceğiniz bu harika silahlardan biri de Sevgili Keskin Nişancı Tüfeğidir. Ruloya bağlı olarak hem PvE hem de PvP içeriği ile iyi başa çıkabilir. PvE’de, her dergide saçma bir miktar çekim için Dördüncü Zamanın Büyüsü’nü çevirebilir. Alternatif olarak, Destiny tarihindeki en duyarlı Keskin nişancılardan biriyle rakiplere hükmetmek için Crucible’da ikonik Snapshot Sight Quickdraw kombinasyonunu çalıştırabilirsiniz . Sevgili Keskin Nişancı Tüfeği edinmeyi kaçıranlar için, bu en üst seviye silaha benzer şekilde davranır.

Trophy Hunter

Trophy Hunter, Whisper of the Worm’un Efsanevi bir versiyonudur. Bu Agresif Çerçeve Keskin Nişancı Tüfeği, her atışta Vorpal Silahı ile daha da güçlendirilen ciddi bir yumruk atıyor.

Ayrıca, rulonuzun dergi artıran bir avantajı olduğu sürece, Üçlü Atış bu silahı gerçekten parlatmak için yuvarlanabilir. Beş turluk bir dergi, Muhafızların yeniden doldurulmadan önce bu silahtan yedi mermi atmasına izin verecek. Korkunç bir PvP Keskin Nişancı Tüfeği olabilir, ancak PvE için Kupa Avcısı harika bir seçimdir.

Long Shadow

Görevlerden ve Öncü paketlerden elde edilebilen Long Shadow, doğru yuvarlamayı alırsanız yıkıcı bir PvE Keskin Nişancı Tüfeğidir. Field Prep ve Triple Tap, normalde vasat olan bu silahı harika bir boss DPS silahına dönüştürür.

Bir Yedek Mag Modu ve ya Appendid ya da Extended Magazine, bu silaha yedi turluk bir dergi verecek ve Triple Tap’ın her bir dergiyle üç kez etkinleşmesine izin verecek. Bir saniyenin biraz üzerinde bir sürede yeniden yüklemeden önce bir hedefe on atış yapabilmek, bunu oyundaki en güçlü PvE silahlarından biri yapar. PvP için, şu anda diğer üst düzey seçeneklerle karşılaştırıldığında, ayrıcalık seçimi yıldızdan daha az.

Eye Of Sol

Revoker sonbaharda emekli olduğunda, Eye of Sol muhtemelen onun yerini alacak. Trials of Osiris’ten elde edilen bu Sniper, oyundaki en bağışlayıcı kafadan vuruş makinelerinden biri olma yeteneğine sahiptir.

Bu, eşsiz gücü Celerity sayesindedir. Bu yetenek, elleçleme, nişan alma yardımı, yeniden doldurma hızı ve aktif haldeyken gelen kaçmak için gözle görülür bir azalma sağlar. Oyuncu, ateş ekibinin son üyesi olduğu sürece, bu silah, kullanımı kolay, eksiksiz bir güç merkezidir. Oyuncular genellikle bir ateş ekibinde duran son Muhafız değilse, Açılış Atışı ile de atılabilir.

Borealis

Borealis, Destiny 2’deki en küçümsenen Keskin Nişancı Tüfeğidir. Agresif Çerçeve Keskin Nişancı Tüfeği için, bu silahın Hızlı Ateş Çerçevesi ile karşılaştırılabilir temel istatistikleri vardır. Saçma derecede yüksek bir kullanım statüsüne, Masterworked olduğunda büyük yeniden doldurma hızına ve mermi başına yüksek hasara sahiptir.

Borealis’in Egzotik yeteneği, Süper kullanırken bir oyuncunun kalkanını kırabilirseniz, PvP’de Muhafızlara tek dokunuşla dokunmasına izin verir. Bu oldukça niş bir durum olduğundan, çoğu oyuncu bu silahı PvP’de tek dokunuşla düşman yapmak için Empowering Rift of the Whisper of Hedrons Fragment kullanmayı tercih ediyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, Borealis, öğeleri yeniden yükleyerek değiştirebilmesi nedeniyle PvE’de olağanüstü bir seçenektir. Bu, onu Nigthfalls veya Master Lost Sectors gibi Maç Oyunu etkinlikleri için mükemmel kılar. Genel olarak, Borealis sağlam bir PvE Keskin Nişancı Tüfeği ve Crucible’ın içinde harika bir silahtır.

Adored

Adored’ın açıkça Beloved’ın ruhani halefi olması gerekiyordu, muhtemelen Destiny’deki en güçlü Efsanevi PvP Keskin Nişancı Tüfeği. Bir zamanlar Beloved kadar güçlü olmayabilir, ancak bunun gün batımı olmaması ve Killing Wind’e sahip olması onu bir katı ikame.

Tek bir öldürme, bu silahın kullanım statüsünü Beloved’ın yanıt verme hızıyla eşleşecek şekilde önemli ölçüde artırır. PvE oyuncuları, PvE içeriği için harika bir avantaj kombinasyonu olan Triple Tap ve Vorpal Weapon’ı aynı anda kullanabildiği için bu silahı da isteyecek. Destiny 2’deki en iyi Keskin Nişancı Tüfeği olmayabilir, ancak elde etmenin ne kadar kolay olduğu düşünüldüğünde son derece iyidir.

Succession

Şafak Mevsimi sırasında bir Kupa Avcısı edinmeyi kaçıranlar için, Deep Stone Crypt raid’in Ardıl Keskin Nişancı Tüfeği, nesnel olarak daha iyi bir versiyon ve bir süre gün batımı olmayacak.

Yeniden Yapılanma ve Vorpal Silah, PvE’deki bu silah için en iyi avantajlardır ve bu silahın kendisini pasif olarak yeniden dolduran altı veya sekiz mermilik bir şarjör elde etmesine izin verir. Rekombinasyon, daha iyi patlama hasarı için Vorpal Silah yerine kullanılabilir ve sürekli DPS’yi feda eder. Killing Wind ve Snapshot Sights ile yuvarlanabildiği için PvP oyuncuları da bu silahı isteyecekler, bu da bu silahı inanılmaz derecede duyarlı bir Agresif Çerçeve Keskin Nişancı Tüfeği haline getiriyor. Bunu Whisper of Hedrons, Empowering Rift veya High-Energy Fire ile eşleştirmek, PvP’de Muhafızların vücuda bir kez dokunması için yeterlidir.

The Supremacy

İlk oyundan geri dönen bir favori olan The Supremacy, kısa sürede önemli miktarda hasar verebilen hızlı ateş eden bir Kinetik Keskin Nişancı’dır.

Aynı anda Snapshot Sights ve Kill Clip yapabilen PvP için fena değil. Tatara Gaze’in aksine, bu oyuncuların vücuda tek dokunuşunu yapamaz. Bununla birlikte, yapabileceği şey, yalnızca Sole Survivor veya Tranquility gibiler tarafından rakip edilebilecek aşırı miktarda mermi ateşlemek için Extended Mags ile Triple Tap’ı yuvarlamaktır. Çiftçilik yapmak oldukça zordur, sadece Son Dilek Baskını’nda rastgele bir düşüş olarak mevcuttur , ancak küçük bir yetenek havuzuna sahiptir, bu nedenle her iki modda da iyi bir atış yapmak çok zor değildir.

Izanagi’s Burden

Destiny 2’deki başka hiçbir silah, Izanagi’nin Yükü kadar hasar veremez. Kasıtsız hataları hesaba katmadan.

Ne olursa olsun, İzanagi Shadowkeep’in piyasaya sürülmesinden bu yana tüm Destiny metasını şekillendirdi. Firing Line veya Fourth Time’ın The Charm gibi avantajları olmasa da Izanagi’nin Yükü, şarjörden mermi tüketerek yüksek hasarlı atış yapabilir. Bu silah tamamen şaheser olduğunda, tüketilen 4 mermi şarjör, aynı anda 6 mermi hasarı verecek bir mermi verecektir. Yeniden yükleme, bu silahın ne kadar hızlı hasar verebileceğini sınırlayan tek faktördür. PvP’de, Honed Edge etkinken herhangi bir Süper’i kapatabilir. Izanagi’nin Yükü, oyundaki en iyi ani hasar silahlarından biri olarak parlıyor.

IKELOS_SR_v1.0.2

IKELOS_SR_V1.0.2, Destiny 2 ‘deki en iyi PvP Hızlı Ateşli Çerçeve Keskin Nişancısıdır. İnanılmaz derecede yüksek nişan alma yardımına, harika kullanım ve arketipte en iyi perk seçimine sahiptir.

Seraph Mermileri, bu silahın benzersiz şarjör özelliğidir ve Accurized Rounds’un sağlayabildiğini aşan silah düz menzili sağlar. Bu, Beloved’ın hızlı ateş eden bir varyantını yapmak için Moving Target ve Quickdraw ile birlikte kullanılabilir. Alternatif olarak, oyuncular bu silahı PvP’de vücuda iki dokunuşlu Muhafızlar yapmak için Quickdraw’ı Yüksek Etkili Yedekler ile değiştirebilirler. PvE’ye gelince, bu silah hem Warmind Hücreleri oluşturabilir hem de Fourth Times The Charm ve High-Impact Reserves yetenek kombinasyonu sayesinde uzaktan önemli hasar verebilir.

Önerilen Konu:


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın