Galatasaray Espor Yeni Takım Koçu BASEI Oldu!

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Espor takımı, oyuncu Tolerant ve takım koçu Lynx ile yollarını ayırmasının ardından, yeni takım koçu kim olacak sorusu ile gündemdeydi.Koçluğa birçok farklı isim yakıştırılsa da,yeni takım koçu eski akademi koçu olan Ömer “Basei” Onay oldu.

Galatasaray Espor Yeni Takım Koçu

VFŞL ‘de mücadele eden Galatasaray Espor takımı,geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Tolerant ve Lynx ile resmi olarak yollarını ayırdığını TEŞEKKÜRLER notuyla duyurmuştu. Ayrılık ile boşalan pozisyona kimin getirileceği ise merak konusuydu.

Galatasaray Espor Takımının bugün yaptığı paylaşımda, As Takım Koçu olarak eski akademi koçu olan Ömer “Basei” Onay’ın getirildiğini tüm espor camiasına duyurdu.Boşalan Akademi Koçluğuna is, analist Canberk “Coosone” Büyükyolaçan getirildi.

Bu seneki VFŞL’de beklenilenleri karşılayamayan GS Espor,yapılan değişiklikler ile daha iyi sonuçlar elde etmeyi planlıyor.Bakalım bu yenilikler ilerleyen günlerde takımı nasıl etkileyecek? Takımdan ayrılan ve yeni gelen isimlere Trespor ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu