Mafia: Definitive Edition Yeni Fragmanı Yayınlandı! - TRESPOR

Mafia: Definitive Edition Yeni Fragmanı Yayınlandı!

 Mafia: Definitive Edition Yeni Fragmanı Yayınlandı!
Okunuyor Mafia: Definitive Edition Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Mafia: Definitive Edition Yeni Fragmanı Yayınlandı.Mafia: Definitive Edition’ın son fragmanında yeniden işlenmiş “Kayıp Cennet Şehri” ne daha yakından bakacağız.

Mafia: Definitive Edition

Neredeyse bundan 20 yıl önce piyasaya sürülen mafya oyunu,yenilenmiş Mafia: Definitive Edition serisiyle 25 Eylül tarihinde PC,Playstation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir olacak.

Mafya’nın ana konumu olan “Kayıp Cennet Şehri” nin modern teknoloji üzerine yeniden yaratımını yansıtan 47 saniyelik yeni bir fragman yayınlandı.Yenilenmiş seri de;HD dokular,yeniden işlenmiş aydınlatma ve ekstra derinlik ve şimdiye kadar yayınlanmış en detaylı oyun iddiası dikkat çekiyor.

Lost Heaven kurgusal bir şehir olsa da, Chicago, Illinois ile biraz benzerlik gösteriyor. Mafya sahnesi 1930’ların yasağı sırasındaydı, ki bu olay örgüsünün esas olarak ilgilendiği şeydir. Şehirde alkol kaçakçılığı yapıyorsunuz ve işler ters gidiyor. Belki o kadar orijinal bir fikir değil ama üç kuşak önce “sinematik” deneyimler için çıtayı belirledi.

Bu fragmanın göstermediği şey, Lost Heaven’ın oyun içinde nasıl göründüğü. Yalnızca FMV görüntüleriyle işlem görüyoruz, bu nedenle gerçek oyunun daha az yoğunluğa ve ayrıntıya sahip olma ihtimali var. Bu beklenen bir şey, ancak 2K Games’in bize sinematiklerin ne kadar çılgın görüneceği yerine Mafia: Definitive Edition’ın gerçekte ne hakkında olduğunu satması daha akıllıca bir fikir olurdu.

Neyse ki tüm detayları görmemiz uzun sürmeyecek.Mafia: Definitive Edition, 25 Eylül 2020’de PC, PS4 ve Xbox One’da olacak.Oyunun PC sürümü, şu anda 259 TL’lik ön sipariş fiyatıyla Epic Games Store ve Steam‘de satışta.Ön sipariş avantajlarından faydalanmak isterseniz bu fiyata kaçırmamanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın