Twitch Yayıncısı Ninja Kör Oldu!

 Twitch Yayıncısı Ninja Kör Oldu!
Okunuyor Twitch Yayıncısı Ninja Kör Oldu!

Twitch Yayıncısı Ninja 2 gün önce instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım da,sağ gözünün neredeyse tamamen görmediğini dile getirdi.

Yayıncı Ninja, Sağ Gözünde Problem Olduğunu Söyledi

Popüler oyun yayıncısı Ninja,geçtiğimiz günlerde instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile tüm sevenlerini şoka uğrattı.Yaptığı paylaşım da,sağ gözünün neredeyse tamamen kör olduğu bilgisini paylaştı.Paylaşımı gören birçok kişi Ninja’ya destek olmayı ihmal etmedi.

Ninja Paylaşımı;

Birçok insan sağ gözümden neredeyse tamamen kör olduğumu bilmiyor. Birkaç yıl önce Destiny akışında çok fazla göz ağrısı çekmeye başladım … bir göz doktoruna gittim ve retinamın ayrıldığını keşfettim. Bu ameliyattan ve çılgın iyileşmeden bu yana, çok sayıda katarakt ameliyatı oldum ve her gün Tanrı’ya şükrediyorum hala iyi bir gözüm ve kariyerim var. Retinam ayrıldığında o göze tamamen kör olabileceğimi söylediler. Herkes vücuduna iyi baksın.

Ninja,daha önce YouTube üzerinden anlık açtığı canlı yayında 167.000 izleyiciye ulaşarak yeni bir rekora imza attı.

Ninja,Açtığı YouTube Canlı Yayınına 167.000 Kişi Topladı!

İlgili İçerik
Microsoft Mixer’de yayın yapan ünlü isim Ninja,platformun kapanması üzerine nerede yayın yapacağı merak konusuydu.8 Temmuz günü can sıkıntısından açtığı YouTube canlı yayınını kısa bir süre de 167.000 kişinin izlemesi...

Kendisine Trespor Ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletip,profesyonel yayın hayatında başarılar diliyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın