NBA 2K21 Kapak Yıldızı Damian Lillard

Nihayet beklenen NBA 2K21 Kapak Yıldızı belli oldu.Basketbol severlerin merakla beklediği 2K21 oyununun kapak yıldızı Damian Lillard oldu.

NBA 2K21 Kapak Yıldızı

Özellikle EA Sports’un NBA Live’ı piyasadan çektikten sonra popülerleşen 2K21 oyunu,basket camiasında oldukça ilgi görüyor. 2K21’in oyun kapağında hangi NBA yıldızı olacak sorusu, şirketin Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile netleşmiş oldu.

Bu yılki piyasaya sürülecek olan NBA 2K21 oyununun kapağında Portland Trail Blazers’ta forma giyen Damian Lillard olacak.5 defa NBA All-Star seçilen Lillard;

“Kapak yıldızı olacağımı duyduğumda çok mutlu oldum.2K21 yıllardır severek oynadığım bir oyun .İdolüm olarak gördüğüm büyük NBA yıldızlarının yer aldığı kapakta benim fotoğrafımın da olması gurur verici.”

NBA 2K21 Kapak Yıldızı

NBA 2K21 Ön Sipariş

Kapak duyurusunu yaptığı paylaşımda ön sipariş tarihi ile bilgi de paylaşan NBA2K, 2 Temmuz’dan itibaren oyunun ön sipariş ile alınabileceğini duyurdu.

Geçen yıl ki 2K20 oyuncular tarafından beklenileni karşılamamıştı.Bakalım 2K21 oyunu basketbol severleri mutlu etmeyi başarabilecek mi?

F1 2020 Çıkış Tarihi Belli Oldu konumuza da göz atmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu