Fall Guys Büyük Yeetus'u Tanıtıyor – TRESPOR – Oyun Dünyası

Fall Guys Büyük Yeetus'u Tanıtıyor

Fall Guys Büyük Yeetus’u Tanıtıyor.Fall Guys sezon 2, kısa süre önce belirli rauntlara bazı yeni varyasyonlar ve büyük Yeetus getiren bir sezon ortası güncellemesi aldı.

Fall Guys Büyük Yeetus

Fall Guys kısa süre önce, favori turlarınızdan bazılarının düzenini değiştirmek için tasarlanmış bir sezon ortası güncellemesi aldı. Aynı zamanda yepyeni bir engel de getiriyor: Büyük Yeetus.

Haber, son zamanlarda güncellemeyle ilgili bir tweet yayınlayan resmi PlayStation Twitter hesabından geliyor. Aşağıda kendiniz için bulabilirsiniz – bazı korkunç nedenlerden dolayı, Büyük Yeetus’u tanımlamak için bir çekiç emojisi kullanmışlar.

Yazıda, “Fall Guys’a gelecekteki fizik vahşiliğini getireceği söylenen, belirli büyük ve oldukça agresif bir çekiç engeli hakkında toplulukta pek çok gürleme oldu” yazıyor.

Fall Guys Sezon 2‘nin  sezon ortası güncellemesi, dev ölüm çekicinin yanı sıra,  Blunderdome’a ​​düzinelerce engel, rotasyon ve yuvarlanan meyve ekleyerek, oyunun yaklaşık olarak aynı ağırlıkta olan son derece rekabetçi çekirdekleri için hayatı daha da tehlikeli hale getirecek şekilde ayarlandı.

Yeni yama, Big Yeetus’u tanıtmanın yanı sıra, sunucu kararlılığını artırmak ve VFX’i iyileştirmek için ayarlandı. Ama büyük Yeetus, belli ki, korkunç bir ek.

Fall Guys 2. Sezon ortası yaması bugün daha sonra indirilebilecek. Yenilenmiş kurslar ve Big Yeetus adında büyük bir ölüm makinesi engeli istiyorsanız, yamayı PC ve PS4’te ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu