Mount And Blade Bannerlord İdam Etme

 Mount And Blade Bannerlord İdam Etme
Okunuyor Mount And Blade Bannerlord İdam Etme

Çıktığı günden beri bir çok oyuncunun favori oyunu olan aksiyon, strateji oyunu Mount And Blade Bannerlord, bir çok yeni özelliği ve oyunculara sunduğu aksiyon havası ile şimdiden türünün en iyi örneklerinden biri olarak görülüyor. Oyun o kadar detaylı ki karakter dizaynından, imparatorluğunuzun flamasını yeniden düzenleme ekranına kadar aklınıza gelmeyecek bir ton detay bizleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir: Mount And Blade II Bannerlord Hileleri

Bugün değineceğim detay ise günümüze göre daha eski savaş zamanlarının olmazsa olmazı; İDAM! Bannerlord İdam Etme rehberimizde sizlere bir tutsak nasıl idam edilir, ve bunun yararı ve zararı nedir, bunları anlatacağım. Öncelikle Bannerlord’da amacımız oyunun haritasında bulunan bir çok krallık ve medeniyet arasından düşmanlarımızı teker teker yenip, savaş alanına gömüp en yukarılara çıkmak. Bunu yaparken bir çok savaştan ve muharebeden geçiyoruz.

Kimi zaman bir kral veya komutan ile birden fazla kez savaş yaptığımız oluyor. Daha önceden yendiğimiz ya da yenildiğimiz bir komutan karşımıza çıktığı zaman artık işinin temelli bitmesi gerektiğini düşünüyoruz. İşte burada devreye idam etme seçeneği giriyor.

Mount And Blade Bannerlord İdam Etme

Serinin bir önceki oyunu Warband’a göre Bannerlord’a gelmiş öne çıkan özelliklerden biri İdam etme. İdam etme ile dediğim gibi bir lordla ya da kralla birden fazla kez yenerek ya da yenilerek uğraşmaya gerek kalmadı. Savaşta lordu yendikten sonra tutsak alıyoruz. Tutsaklar bölümünde lordu seçiyoruz ve hemen altında kırmızı bir idam işareti oluyor ona tıkladıktan sonra idam et seçeneğiyle idam edebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın