Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC ve Genişletmeler "Çok Yakında"

Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC ve Genişletmeler “Çok Yakında”

 Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC ve Genişletmeler “Çok Yakında”
Okunuyor Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC ve Genişletmeler “Çok Yakında”

Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC ve Genişletmeler “Çok Yakında” geliyor.CD Projekt Red, yakında Witcher 3’ün DLC sürümlerine benzeyen Cyberpunk 2077 ek içeriğini ortaya çıkaracağını vaat ediyor.

Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC ve Genişletmeler

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 için DLC planlarını yeni duyurdu. Cyberpunk 2077’nin yayın sonrası içeriği hakkında daha fazla ayrıntı daha sonraki bir tarihte açıklanacak olsa da, CD Projekt RED, oyunun Witcher 3’ten daha fazla DLC’ye sahip olacağını belirtti.

Yakın tarihli bir yatırımcı görüşmesi sırasında, bir CD Projekt RED yöneticisi, Cyberpunk 2077’nin ek içeriğinin yayın planının Witcher 3’e benzeyeceğini açıkladı. Yönetici daha fazla açıklama yapmayı reddetti, ancak Cyberpunk’ın ücretsiz DLC’si ve çok da özgür olmayan genişletmeleriyle ilgili ek bilgilerin yakında açıklanacağına ve oyuncuların oyunun yayınlanmasından önce bilmeleri gereken her şeye sahip olacaklarına söz verdi.

Witcher 3, toplam 16 ücretsiz DLC’ye ve iki büyük ücretli hikaye tabanlı genişletmeye sahipti. CD Projekt Red, Witcher 3’ün yayınlanmasından sadece birkaç hafta önce bu genişletmelerin içeriğini  ve ayrıntılarını açıkladı.Hearts of Stone and Blood and Wine, ardından oyunun lansmanından sonraki iki ay boyunca her hafta iki parça DLC düşürdü.

Cyberpunk-2077

Cyberpunk 2077’nin ne kadar daha fazla ek içeriğe sahip olacağı hala bilinmiyor, ancak oyun Witcher 3’ün DLC’sini ve CD Projekt Red sözcüsünün vaat ettiği gibi genişleme sürüm modelini takip ederse, oyuncular takip eden ilk birkaç ayda her hafta yeni içerik telaşı bekleyebilir.

Witcher 3’ün DLC’si çoğunlukla yeni görevler, zırh ve silah setleri, yeni animasyonlar ve özellikle bir Yeni Oyun + modu ekledi. Oyuncular, Cyberpunk 2077’nin DLC’sinin aynı şeyi içermesini bekleyebilir.

Witcher 3‘ün hikaye genişletmelerinin her biri, toplam 30 saatten fazla ek hikaye içeriği için temel oyununa her biri 10 saatten fazla eklendi. Cyberpunk 2077 geliştiricileriyle yapılan önceki görüşmeler, oyunun ana hikayesinin yaklaşık 50 ila 60 saatlik bir oyun süresine sahip olmasının beklendiğini, yan görevlerin ve diğer etkinliklerin oyuncuların eğlenmesi için en az 200 ekstra saat eklediğini ortaya koydu.

Cyberpunk 2077’nin başlangıçta Şubat 2020’de piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Oyun Eylül’e ve ardından Kasım’a geri çekildi, ancak geliştiriciler oyunun 14 Kasım‘da piyasaya sürüleceğine söz veriyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın