Supercell İD E Posta Değiştirme-Brawl Stars,Clash of Clans - TRESPOR

Supercell İD E Posta Değiştirme-Brawl Stars,Clash of Clans

 Supercell İD E Posta Değiştirme-Brawl Stars,Clash of Clans
Okunuyor Supercell İD E Posta Değiştirme-Brawl Stars,Clash of Clans

Supercell İD E Posta Değiştirme işlemi nasıl yapılır?Brawl Stars email değiştirme işlemi ve Supercell’e bağlı diğer tüm oyunlarda email değişikliği nasıl yapılır sizlere aktaracağız.

Supercell İD E Posta Değiştirme

Oyuncular, oyunları Supercell İD’ye bağlarken yanlış email hesabı seçmekten ya da kullanmadığı eski e-mail adresini bağlamasından dolayı kayıtlı maili değiştirmek isteyebiliyor.Aslında birçok oyunda bu işlem çok basit olsa da,Brawl Stars,Clash of Clans gibi oyunlar için eposta değiştirme işlemi biraz zaman alıyor.

Fakat endişelenmeyin!Sizler için Supercell email değiştirme işlemi nasıl yapılır araştırdık.Dilerseniz ilk önce Süpercell oyunlarına bir bakalım;

 • Clash of Clans
 • Brawl Stars
 • Clash Royale
 • Boom Beach
 • Hay Day 

Yukarıdaki listelenen 5 oyundan birini oynuyor ve şifrenizi hatırlamıyorsanız,sizlere vereceğimiz Supercell ID şifre değiştirme linki üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.

Oyuncuların en çok değiştirmek istediği oyunlar arasında supercell id e-posta değiştirme brawl stars oyunu bulunuyor.Yine aynı link üzerinden e-posta ve şifre değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Çoğu oyuncu supercell e-posta adresi üzerinden işlem yapmaya çalışıyor ancak maalesef mail üzerinden işlem yapmanız mümkün değil.Şimdi dilerseniz Supercell ID e-mail değiştirme işlemi için uygulamanız gereken adımlara geçelim.

 • İlk olarak Buraya tıklayın.
 • Karşınıza gelen pencereden hangi oyun için işlem yapmak istiyorsanız onu seçin.
 • Dil kısmından oyun dilini (Türkçe),Kategori kısmından ise Diğer’i seçin.
 • Oyuncu etiketi kısmına oyun içi adınızı(nickname) girin.
 • Sizinle hangi e-mail adresi üzerinden iletişime geçmelerini istiyorsanız o mail adresini yazın.
 • Çözmek istediğiniz sorunu kısaca özetleyin.
 • Eğer eklemek istediğiniz ekran görüntüsü..vs var ise Dosya Ekleyin kısmından ekleyin.

Tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra “Gönder“butonuna tıklayın.Destek ekibi formu doldururken girmiş olduğunuz mail adresine kısa bir süre içerisinde dönecektir.Destek ekibi sizin gerçekten hesap sahibi olduğunuzu doğrulamak adına 3 soru soracaktır.Bunlar;

 1. Oyun hangi ülke ve şehirde ne zaman oluşturuldu
 2. Oyunda aldığın ilk taş torbasının ya da alımın faturasının görüntüsü
 3. Oyunu bu zamana kadar hangi cihazlarda kullandın eksiksiz.

Bu 3 soruya vereceğiniz doğru cevap,hesabınızı kurtarma veya e-mail,şifre değiştirme işleminde sizlere kolaylık sağlayacaktır.Eğer hiçbir soruya doğru cevap veremezseniz maalesef işleminiz gerçekleştirilemez.

Bu rehber de Supercell İD E mail Değiştirme işlemi nasıl yapılır anlattık.Daha farklı soru ve görüşleriniz için supercell e-posta adresi( legal-requests[@]supercell.com ) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın