Blizzard,Overwatch 2 Sojourn Fragmanını Yayınladı - TRESPOR

Blizzard,Overwatch 2 Sojourn Fragmanını Yayınladı

 Blizzard,Overwatch 2 Sojourn Fragmanını Yayınladı
Okunuyor Blizzard,Overwatch 2 Sojourn Fragmanını Yayınladı

Overwatch 2 için haberler seyrekti, ancak Blizzard’ın Sinema Direktörü Jason Hill, yaklaşan bir karakter olan Sojourn’un yer aldığı yeni bir sinema fragmanı hakkında spekülasyonlara yol açtı.

Overwatch 2 Sojourn

Overwatch 2, Kasım 2019’da BlizzCon’da tekrar duyuruldu, ancak o zamandan beri çok az bilgi açıklandı. Çeşitli fragmanlarda ve çizgi romanlarda çok sayıda küçük görünüm ve tasarım yinelemesinin ardından Sojourn, Kasım ayı oyun fragmanında yer aldığında devam filminin yeni kahramanlarından biri olduğu doğrulandı.

Videoda, Sojourn’un hem Mei ve Lucio gibi Overwatch kahramanları ile strateji kurduğu hem de büyük bir tüfeği gösteren bazı aksiyonlarda görüldüğü görüldü. Bu, Hill’in tweetinin ardından basitçe yeniden alevlenen oyun topluluğu arasında heyecan uyandırdı.

Overwatch’ın animasyonlu sinematik fragmanları, Warcraft’ın yüksek prodüksiyon fragmanlarının ilk yıllarında olduğu gibi,oyuncu kitlesi arasında seviliyor. Bu nedenle, Blizzard’ın nihayet gelecek içerikle ilgili bir şeyler alması çok heyecan verici.

Hill’in tweet’i , “mutluluk harika bir seslendirme seansı geçirmektir.” Ekte, Sojourn’un “belirli bir neden yokken” yorumuyla birlikte bir resmini içeriyor.

Oyun Direktörü Jeff Kaplan’ın BlizzCon 2019 Overwatch 2 panelinde belirttiği gibi , “Sojourn, Overwatch 2’nin hikayesinin tam merkezinde yer alıyor. Bu yüzden onu Storm Rising’de beğeneceğinizi umuyoruz.

Olası DPS kahramanı Sojourn, Overwatch 2 için zaten onaylandı.

Birçoğu, BlizzCon 2020 sırasında Blizzard’ın en popüler oyunları için daha fazla ayrıntı ve açıklama olacağını umarken, şirket Mayıs ayında bu yılki etkinliğin iptal edileceğini duyurmuştu.

Ekip, çevrimiçi  formatına geçmek yerine, belirsizlik bulutunun o zamana kadar geçmesi umuduyla 2021 yılına kadar ertelemeye karar verdi.

Bu nedenle, Sojourn’un yer aldığı bu alaylı Overwatch 2 fragmanının 2021’den önce yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil. Ancak, aylarca hiçbir şey duymadıktan sonra, en azından bir şeyler üzerinde çalışıldığını bilmek güzel.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın