Ace Combat 7 Filosuna Yeni Uçak Ekliyor - TRESPOR

Ace Combat 7 Filosuna Yeni Uçak Ekliyor

 Ace Combat 7 Filosuna Yeni Uçak Ekliyor
Okunuyor Ace Combat 7 Filosuna Yeni Uçak Ekliyor

Ace Combat 7 Filosuna Yeni Uçak Ekliyor.Ace Combat serisi 25 yaşına giriyor ve Project Aces yeni DLC ile kutluyor.3 yeni uçak,silah ve amblemlerin bulunduğu DLC’nin sonbaharda yayınlanması bekleniyor.

Ace Combat 7

Ace Combat 7: Skies Unknown , hava cephaneliğini üç yeni uçakla genişletecek. Bu yeni DLC’nin sonbaharda yayınlanması planlanıyor ve ASF-X Shinden II, XFA-27 ve CFA-44 Nosferatu uçaklarını içeriyor. Bunların tümü, yayınlanan bir video ile gözüküyor.

DLC, bu uçakların yanı sıra yeni silahlar, görünümler ve amblemler de içerecek – yeni uçağın yanında görünümler fragmanda ortaya çıkıyor. Bu DLC’nin ne kadara mal olacağı belli değil ve belirli bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Aynı zamanda, ücretsiz bir güncelleme, Ace Combat 7 için yeni ve daha kolay bir zorluk seviyesinin kilidini açacaktır. Yeni zorluk “Rahat Kolay” olarak adlandırılır ve Ace Combat’ın daha sert unsurlarıyla mücadele eden oyuncular için bir giriş noktası olarak tasarlanmıştır.

Bu yeni modun gerektireceği şey daha sonra görülecek, ancak Ace Combat 7, harekatında oldukça sert kontrol noktası içeriyor. Kontrol noktaları genellikle yalnızca bir görevin orta noktasında gerçekleşir ve bir hedefi tutturmada başarısız olmadan ve en baştan başlamak zorunda kalmadan önce bir savaşa 20 dakika girmek yaygındır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın