Age Of Empires 2 Çözünürlük Sorunu Çözümü

Age Of Empires 2 Çözünürlük Sorunu 1

Age Of Empires 2 çözünürlük sorunu yeni tür bilgisayarda meydana gelmektedir. Oyuna girdiklerinde kullanıcılar aşırı derece küçük gözüken yazılarla karşı karşıya kalıyor. Oyun içerisinde çözünürlük düşürülmesine rağmen bu problem ortadan kalkmıyor. Oyunun eski teknolojilere göre ayarlandığı için bu problem meydana gelmektedir. Bu tür problemi aşmak kolay bir yöntemle programsız şekilde hal oluyor. Age Of Empires 2 oyununa ait farklı sorunla karşılarsanız yorumlar kısmından durumu yazabilirsiniz.. Bu sayede sizin için araştırmalar yaparak oyun çözümleri sunmaya devam edeceğiz.

Age Of Empires 2 Çözünürlük Problemi Sorunu Çözümü

İlk öncelikle masaüstünde sağ tıklayarak Görüntü Ayarları Seçeneğine Tıklayın. İşletim sistemi Windows 7 olanlar içinde benzer yazı yazacaktır. Görüntü olarak farklı gözükebilir ancak mantık aynı şekilde işlemektedir.

Age Of Empires 2 Çözünürlük Sorunu 3

Çözünürlük ayarlarına gelin ve 1280×1024 çözünürlüğüne düşürün ve uygulama tamam seçeneğine tıklayın. Bu şekilde ayarla oyuna girin. Yazılar ve boyut düzelecektir.

Age Of Empires 2 Çözünürlük Sorunu 2

Age Of Empires 2 Hakkında

Age Of Empires 2 eski bir oyun olduğundan dolayı yeni nesil bilgisayarda çözünürlük sorunu karşılaşabiliyorsunuz. Dönemin en iyi oyunu olan Age Of Empires 2 kullanıcılar özlemleri gidermek adına oyunu oynayabiliyorlar. Ancak karşılaştıkları sorun yüzünden bu durum farklı boyutlara gidebiliyor. Sitemizde oyun sorunları, oyun haberleri, oyun çözümleri gibi konulara yer vermektedir. Bu tür oyun sorunlara ait çözümleri güncel olarak paylaşım sunulmaktadır. Sitemizde destek olmak için yorum yazarak eksikliklerimizi gidebiliriz. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu