Counter Strike 1.6 Kasma Sorunu Çözümü

Counter Strike 1.6 Kasma sorunu yeni nesil bilgisayarlarda sorun çıkartmaktadır. Bu sorun çeşitli denemeler yapılsa dahi oyun içerisinde takılmalar yaşanabiliyor. Oyunun eski olmasından dolayı işletim sistemi uyumsuzluğu çıkmaktadır. Bu tür hatadan kurtulmak için çeşitli ayarlarla birlikte düzgün çalışabilir hale getirilmektedir. Konumuzda oyun sorunu çözümü resimli anlatım sağlanmıştır.

Counter Strike 1.6 Kasma Sorunu

İlk olarak masaüstünde yer alan Counter Strike simgesine gelerek Sağ Tıklayıp Özellikler’e tıklayın.

Counter Strike 1.6 Kasma Sorunu 1

Burada yer alan sekmede Gelişmiş olan butona tıklayın. Kısayol’un Yönetici olarak çalıştır tikini işaretleyip Tamam’a tıklayın.

Counter Strike 1.6 Kasma Sorunu 2

Daha sonra yer alan Uyumluluk sekmesine geçiş yapın. Burada yer alan Bu programın çalıştıracağı uyumluluk modunu Windows 7 yapın. Farklı işletim sistemi kullanıyorsanız sahip olduğunuz işletim sistemiyle deneme yapabilirsiniz. Ayarlar kısmında yer alan Görsel temaları devre dışı bırak ve Yüksek DPI ayarlarında ekran ölçeklendirmeyi devre dışı bırak seçeneğini işaretleyin. Alt kısımda yer alan Bu programı yönetici olarak çalıştır bölümünü işaretleyerek Uygula ve Tamam diyin. Bu şekilde oyuna girebilirsiniz. Oyun normal olarak çalıştırma sağlayarak sorunsuz bir şekilde oyun deneyimi sağlayacaktır.

Counter Strike 1.6 Kasma Sorunu 3

Konumuzda Counter Strike oyununa ait kasma hatasını resimli olarak anlatım sunulmuştur. Bu tür oyun hataları sitemizde içeriklerimizde genişletilmektedir. Farklı bir sorunla karşılarsanız konumuzda belirterek ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde oyun Türkçe yamaları sağlanarak oyunlar adına içeriklerimizi daha iyi hale getirmekteyiz. Bizi takip etmeyi unutmayın. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu