SpiderMan Miles Morales PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı! - TRESPOR

SpiderMan Miles Morales PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı!

 SpiderMan Miles Morales PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı!
Okunuyor SpiderMan Miles Morales PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı!

SpiderMan Miles Morales PS5 Etkinliğinde Tanıtıldı!Insomniac’ın yeni bölümü, yaklaşan macera için heyecan verici bir oyun sergiledi.

SpiderMan Miles Morales

Insomniac’ın yaklaşmakta olan Spider-Man: Miles Morales’in oynanışı bugün PlayStation 5 Showcase’de gösterildi. Inomniac’ın Kreatif Direktörü Brian Horton, hikayenin Marvel’s Spider-Man olaylarından bir yıl sonra gerçekleştiğini ortaya koyan görüntüleri tanıttı. Görünüşe göre Miles yeni yeteneklerine şimdiden hakim.

Segment, New York City’nin yeni kış ortamında güzel görünen Miles’ın yeni evi Harlem’i gösteriyor. Miles yeni keşfedilen bir politikacı olarak annesini desteklemek için giderken satıcılar sokakları doldurur. Ancak enerji şirketi Roxxon ve yüksek teknolojili suç ordusu The Underground arasındaki savaş devam ederken herkes tehlikede.

Dövüş, Marvel’s Spider-Man’in kendine özgü stilini Miles için birçok yeni hareketle sergiliyor. Kıyafeti şık görünüyor ve çizgi romanlardaki klasik yetenekleri, kapıdan sallanan şok edici yetenekleri ve görünmezliğiyle sergileniyor.

SpiderMan Miles Morales

Set parçaları çok büyük ve sanki bir MCU filminden çıkmış gibi hissediyorlar. Bir köprü yıkılırken ve Miles her yerde uçarken, oldukça zorlu bir mücadeleye hazır gibi görünüyor. Insomniac, NPC’lerin miktarı ve ortamdaki ayrıntılarla, PS5’in neler yapabileceğini tam olarak nasıl göstereceğini bildiğini bir kez daha kanıtladı.

Miles Morales’e odaklanmak, Insomniac için yeni nesillere doğru ilerlemek için harika bir hareket. Hem Peter hem de Miles’ın güçlerini sergilediği son kredi sahnesi oyuncuları gelecek için heyecanlandırdı ve yalnızca Miles’a odaklanan bir deneyimin şimdiden bu kadar yakın olması canlandırıcı. Evrene yeni bir stil ve karakter duygusu getirecek, bu da seriyi olduğundan daha iyi hale getirebilecek bir şey.

Örümcek Adam: Miles Morales, bu tatil sezonunda bir PS5 kapanlar için kesinlikle satın alınması gereken bir şey olacak ve bazıları için konsolu ilk etapta almalarının nedeni bu olabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın