Chivalry 2 2021'e Ertelendi - TRESPOR - Oyun Dünyası

Chivalry 2 2021’e Ertelendi

 Chivalry 2 2021’e Ertelendi
Okunuyor Chivalry 2 2021’e Ertelendi

Chivalry 2 ertelendi ve 2021’de PC (Epic Games Store), Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 ve PlayStation 5’te piyasaya sürülecek.

Chivalry 2

Torn Banner Studios tarafından duyurulan bu gecikme, “Chivalry 2’nin olabileceği en büyük oyun olmasını ve orijinal Chivalry: Medieval Warfare’in” gerçek devamı “vizyonumuzu gerçekleştirmesini sağlamak için gerekli.”

Geliştirici, COVID-19’u güncellenmiş zaman çizelgesi için büyük bir faktör olarak belirtiyor, ancak ekstra süre onlara “yaşam kalitesi iyileştirmelerinin birkaçını ve aynı zamanda orijinal olarak lansman sonrası içeriği sürümde dahil etmelerine” izin verecek.

Bu, lansmanda daha fazla haritanın ve oyun özelliğinin oynanabilir olacağı anlamına gelse de, atlar “eğitim ahırlarında biraz daha fazla zamana ihtiyaç duydukları için” lansmandan sonra gelmeye devam edecekler.

Chivalry 2 kısa süre önce Alfa aşamasının altıncı turunu tamamladı ve Torn Banner Studios, hayranlarına bu gecikmenin önceden planlanan Yaz betasını etkilemeyeceğine dair güvence veriyor. Henüz kesin bir tarih verilmemiştir, ancak yakında daha fazla bilgi verilecektir.

Chivalry 2, E3 2019’da duyuruldu ve oyuncuları en sevdikleri ortaçağ filmi savaş sahnelerine getirmeyi planlıyor. 64 oyuncuya kadar birinci şahıs yakın dövüşleri içerir ve oyuncuların Game of Thrones’un Battle of the Bastards gibi savaşları başlatan anları yeniden yaşamasına izin verir.

 

chivalry 2-

Yayınlanan haber sayesinde Chivalry 2 ne zaman çıkacak sorusuna da yanıt bulmuş olduk.Gözüken o ki biraz daha beklememiz gerekiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın