Assassin's Creed Valhalla: Wrath of the Druids Çıktı!

Assassin's Creed Valhalla: Wrath of the Druids Çıktı!

Assassin’s Creed Valhalla çıkışı olmasıyla birlikte genişleme paketi beklenen içerik olarak yer alıyordu. 13 Mayıs olmasıyla birlikte ilk genişleme paketi olan Wrath Of The Druids çıkışını göstedi. Yer olan paketinde İrlanda’da geçmesiyle birlikte Druid kültürüne ait hikaye yer alıyor. Burada farklı görev yapısıyla birlikte gizemi çözmeye çalışacağız. Oyunun farklı yapısıyla birlikte oldukça etkili bir ek içerik olarak yer alıyor.

Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids İçeriği

Assassin’s Creed Valhalla yeni içerik genişlemesinde Eivor’un macerası olarak eski druid kültüne ait hikaye çözümlemesi yer alacak. Danu’nun çocukları hakkında gizemli bir macera bizi bekliyor olacak. İrlanda’ya ait halkı bölümünü keşfederken bir yandan İrlanda için krallıkların birleşmesini sağlayacağız. Bu süre zarfında olağanüstü düşmanlarla karşılaşacağız.

Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids hikayesi olarak Eivor uzun zamandır görüşemediği kuzeninin Barid tarafından İrlanda’ya çağrılmasıyla birlikte hikaye başlangıcı oluşuyor. Yeni bölgelerde görev yaparak yeni özellikler de meydana getiriyor. Yer alan genişleme paketinde yenilikler sıralanmıştır.

Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids Özellikleri

  • İrlanda’nın halka kalelerini fethederek sahiplenin, Dublin’in servetini büyütmek ve ticaret yollarına hükmetmek için ittifaklar kurun ve böylece burayı ticaretin ana merkezi haline getirin.
  • Dublin’i gelişen bir şehir yapmak için denizaşırı ülkelerle ender bulunan kaynakları ve egzotik ödülleri takas edin.
  • Yepyeni bir silah türünde ustalaşın: Sickle yani orak, çift elle kullanılabilen hızlı ve ölümcül bir kılıçtır.
  • Kaynakları toplamak için İrlanda krallarının kraliyet taleplerini yerine getirin.
  • Viking Salute, Smoke Bomb Arrow, Irish Hound Summoning ve Sickle Combo gibi yeni yetenek ve becerileri kullanın.
  • Eivor’un yelkenlisi, atı, kuzgunu, dövmeleri, saçı ve yerleşim dekorasyonları için daha fazla kişiselleştirme seçeneği ile çeşitli yeni teçhizatlar ve silahları keşfedin.
  • Druid’lerin, Drengr’ların, İrlandalı fraksiyonların ve yeni efsanevi yaratıkların gizemli bir kültü olan Danu’nun Çocukları dahil yeni güçlü düşmanlarla savaşın ve onları alt edin.

Yer alan ek paketle ilgili Ubisoft Türkiye resmi kanalında Türkçe altyazılı şekilde video çıkartıldı. Video konumuzda paylaşılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu