Prestij Sistemi Call Of Duty'ye Dönüyor Olabilir - TRESPOR

Prestij Sistemi Call Of Duty’ye Dönüyor Olabilir

 Prestij Sistemi Call Of Duty’ye Dönüyor Olabilir
Okunuyor Prestij Sistemi Call Of Duty’ye Dönüyor Olabilir

Prestij Sistemi Call Of Duty’ye Dönüyor Olabilir.Veri madencileri, Call of Duty kodunda Prestige sisteminin geri döndüğünü gösteren bir dil buldular.

Prestij Sistemi Call Of Duty

Veri madencileri, Call of Duty Black Ops: Cold War ile ilgili ana bilgi kaynağı olmuştur , ancak en son bulguları şimdiye kadarki en iyisi olabilir.Madenciler,Cold War kodunda “prestij” kelimesi bulmuş gibi görünüyor, ancak bazıları bunun Black Ops 4’ten kalan dil olduğunu iddia ediyor.

Daha önce Warzone ve Modern Warfare 2019, Call of Duty için çok oyunculu sistem ikincil bir sıralama sistemi-prestij oldu ve bir madalya karşılığında maksimum seviyeye ulaştığında oyunculara ilerlemelerin tümünü sıfırlamak için izin veriyordu.

Daha sonra, yalnızca sizin için mevcut olan temel silahlar ve avantajlarla baştan başlamanız gereken bir sistem getirildi. Taraftarlar, prestij sisteminin bu oyunların hiçbirinde olmayacaklarını öğrendiklerinde hayal kırıklığı yaşadılar. Call of Duty’den sızan CharlieIntel tarafından yapılan yakın tarihli bir Twitter anketi, yaklaşık 140.000 katılımcının% 88’inin prestij sisteminin geri gelmesini istediğini gösterdi.

İşlerin biraz bulanıklaştığı yer burası. Twitter kullanıcısı @halcyo_n  , Soğuk Savaş’ın alfa versiyonunda prestij sisteminin geri dönüşünü öneren kod bulduklarını iddia ediyor. Bununla birlikte, Twitter hesabı üçüncü bir şahıs tarafından yönetilen daha belirgin bir bilgi sızıntısı, kodun Black Ops 4’ten kalma olduğunu iddia ediyor.

Call of Duty gibi oyunların önceki sürümlerdeki varlıkları ve oyun kodunu geri dönüştürmesi alışılmadık bir durum değil. Sonuçta, bu oyunları sıfırdan yeniden inşa etmek bir yıldan çok daha uzun sürecek ve gereksiz olacaktır. Yani, bunun Black Ops 4’ten kalan kod olması ve Cold War üzerinde herhangi bir etkisi olmaması tamamen mümkündür. Bununla birlikte, prestij sisteminin geri dönüşü için gerçek arzu inkar edilemez.

Activision ve Treyarch’ın Call of Duty evrenine prestij getirmeyi planlayıp planlamadığı henüz net olarak bilinmiyor. Eğer oyuncuların isteklerini göz önünde bulundururlarsa,kesinlikle COD’a prestij sisteminin gelmesi gerekiyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın