Among Us Playstation 4 ve Playstation 5 Konsoluna Geliyor!

 Among Us Playstation 4 ve Playstation 5 Konsoluna Geliyor!
Okunuyor Among Us Playstation 4 ve Playstation 5 Konsoluna Geliyor!

Dünyada en çok oynanan online oyunlardan biri olan Among Us yeni haberiyle birlikte konsol oyuncularını sevindirdi. Oyun Playstation 4 ve Playstation 5 konsollarına çıkış yapacak. Oyunun çıkış tarihi olarak net bilgi verilmese de 2021 yılı içerisinde çıkış yapacak. Tahmini olarak Sonbahar mevsiminde çıkış yapması muhtemel olarak yer alıyor.

Ayrıca oyun Playstation versiyonlarına özel bir şekilde çıkışını gerçekleştiriyor. Ratchet And Clank temalı kıyafetlerini eklenmesi sağlanacak. Bu yapımla birlikte Playstation özel olarak gelmesiyle birlikte oyun severleri bir kez daha kendine çekecek gibi gözüküyor. Playstation hazırlanmasıyla birlikte merak edilen konular ise ne tür değişiklikler yapılacağı oldu. Grafiksel olarak geliştirme olarak biraz daha yapılacaktır. Oyun içerisine yeni harita veya mod gelmesi muhtemel olarak da gözüküyor. Yer alan güncelleme yapılırsa bilgisayar ve mobil tarafında da gözükecek.

Among Us İnceleme

Among Us yapısı basit bir şekilde işleyen oyun olarak yer alıyor. Uzay gemisinde karakterlerden biri imposter olmasıyla birlikte diğer takım üyelerini öldürmeye çalışıyor. Diğer takım üyeleri de imposter’ın kim olduğunu bilmek adına toplu kararlar alınıyor. İmposter herkesi bulmadan önce bulması gerekli eğer imposter yakalanırsa diğer takım üyeleri oyunu kazanıyor. Eğer imposter kazanırsa diğer takım üyeleri oyunu kaybediyor. Ancak oyun içerisindeki görevleri tam yaparsanız oyunu kazanan taraf da oluyorsunuz.

Oyun yapısı olarak son zamanlarda arkadaşlar arasında oynanan vampir köylü olarak yerini alıyor. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz veya diğer kişilerle oynayabileceğiniz basit oyun olarak yerini alıyor. Oyunun bilgisayar ve mobil tarafında büyük kullanıcı kitlesine ulaşılmasıyla beraber konsol oyuncularını da mutlu olmasına neden oldu. Oyunun merak edilen tarafı da Playstation 4 ve Playstation 5 konsollarına çıkışını yapmasıyla beraber ne kadar fiyatta satılacağı oldu.

Bilgisayar tarafında 10,50 TL satılan oyunun mobil tarafında ücretsiz bir şekilde sunulması da konsol oyuncuları için ucuza verileceği ön görülüyor. Aksi takdirde pahalı olmasıyla birlikte oyuncuları alırken düşünmesine neden olabilir. 2021 yılı içerisinde göreceğimiz oyun konsollarda ne tür etki yapacak ilerleyen zamanlar göreceğiz. Bilgisayar ve mobil tarafında da büyük ilgiyle karşılanma ihtimali olabilecek güçte gözüküyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın