Watch Dogs 2 Açılmama Sorunu Çözümü

Watch Dogs 2 Açılmama Sorunu Çözümü

Watch Dogs 2 Açılmama sorunu olarak oyunun hiç bir şekilde tepki vermemesinden dolayı olmaktadır. Bu oyun hatası olarak basit bir çözüm yolu bulunmaktadır. Çözüm yolu olarak oyunun uygulamasının launcher iletişime geçmesinden dolayı olmaktadır. Orjinal oyuncular için bu tür anlatım yapılmaktadır. Satın aldığınız yer istemcisinde oyun dosyaları tamir ederek de çözüm yolu olarak da gözükmektedir. Bu tür denemelerde yapabilirsiniz.

Watch Dogs 2 Açılmama Sorunu

İlk olarak oyun içerisindeki dosya konumuna giriş yapın. Watch_Dogs2 uygulamasını sağ tıklayarak masaüstüne kısayol oluşturun. Bu kısayol oluşturulduktan sonra masaüstündeki kısayola sağ tıklayarak özelliklere tıklayın. Açılan pencere bölümünde kısayol sekmesinde hedef kısmına gelin ve burada yer alan yazıda son kısmına bir ekleme yapacağız. son kısma gelerek tırnaksız bir şekilde eac_launcher yazısını ekliyoruz. Örnek hali şu şekilde olmaktadır.

“C:Program Files (x86)Watch_Dogs 2binWatchDogs2.exe” -eac_launcher

Bu işlemi yaptıktan sonra oyun sorunsuz bir şekilde açılacaktır. Yer alan diğer problemler için bilgisayar driverları eksiksiz bir şekilde yüklü olması gerekmektedir.

Watch Dogs 2 Açılmama Sorunu Çözümü 1

 

Konumuzda Watch Dogs 2 oyununa ait problem çözülmüştür. Bu tür oyun hataları sitemizde yer almaktadır. Ayrıca sitemizde Türkçe yama, oyun rehberleri gibi oyun makaleleri yer almaktadır. Bu tür araştırmaları sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Herhangi oyuna ait içerik istiyorsanız sitemize belirtebilirsiniz. İçeriklerimiz gün güne her oyun için ekleme yapılacaktır. Bu sayede oyun içerikleri bakımından sınırsız bir içeriğe sahip olacaksınız. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu