Bjergsen TSM Baş Antrenörü Oldu! – TRESPOR – eSpor

Bjergsen TSM Baş Antrenörü Oldu!

Bjergsen TSM Baş Antrenörü Oldu!LCS’nin usta oyuncusu Søren ‘Bjergsen‘ Bjerg, TSM’nin Baş Koçuna geçişle hayranları şaşırtan profesyonel League of Legends’tan emekli olduğunu duyurdu.

Bjergsen TSM Takımının Başında

Danimarkalı yıldız Bjergsen, birden fazla LCS şampiyonluğu kazandıktan ve kendisini LCS’de yarışan en büyük oyunculardan biri olarak pekiştirdikten sonra, 24 Ekim’de League of Legends‘tan emekli olacağını açıkladı.

TSM’yi yaz sezonunda başka bir LCS galibiyetine taşımasına ve Worlds 2020’de bir yer edinmesine rağmen, uluslararası etkinliğin grup aşamasında 0-6 rekorunun ardından hayranlarına geleceği hakkında bir güncelleme vermek için bir vlog yayınladı.

Bjergsen

TSM duyuru videosunda Bjergsen, 2021 bahar sezonunda yarışmayacağını ve bunun yerine TSM kadrosuna koçluk yapacağını doğruladı.

“Yaklaşık sekiz yıldır profesyonel League of Legends oynadıktan ve altıya yakın bir süredir TSM için oynadıktan sonra, profesyonel bir oyuncu olarak emekli olduğum ve TSM için baş koçluk rolüne adım attığım gerçeğinden bahsetmek için buradayım”dedi.

Orta koridor oyuncusu, kararın Worlds gösterileri nedeniyle verilmediğini açıkladı ve bunun bir süredir düşündüğü bir şey olduğunu söyledi.

TSM‘nin genel menajeri Parth Naidu, 2020’de baş antrenör olarak doldurduğu için, bu hareket organizasyonel açıdan çok mantıklı ama yıldız oyuncunun pek çok taraftarını hayal kırıklığına uğratacak gibi gözüküyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu