Sony PlayStation Plus Koleksiyonu Tanıttı! - TRESPOR

Sony PlayStation Plus Koleksiyonu Tanıttı!

 Sony PlayStation Plus Koleksiyonu Tanıttı!
Okunuyor Sony PlayStation Plus Koleksiyonu Tanıttı!

Sony PlayStation Plus Koleksiyonu Tanıttı.Hizmet, PS5’teki PlayStation Plus abonelerine sunulacak.PlayStation 5 Vitrin  çok özellikli. Pek çok yeni oyun, yakında çıkacak olan God of War devamı gibi duyuruldu.

Sony PlayStation Plus Koleksiyonu

Pek çok yeni oyun, yakında çıkacak olan God of War devamı gibi duyuruldu ve izleyiciler, Spider-Man: Miles Morales gibi önceden duyurulan oyunlara daha yakından baktılar. Ancak en büyük duyurulardan biri PlayStation Plus Koleksiyonu’nunkiyle geldi.

PS5 için yeni PlayStation Plus avantajı olarak tanıtılan hizmet, Sony’nin Microsoft’un Game Pass‘ına cevabı gibi görünüyor . Hizmet, The Last of Us: Remastered, Persona 5, God of War, Days Gone ve çok daha fazlası gibi hayranların favorilerini içeren “PS4 oyunlarını tanımlayan bir nesil seçimi” sağlayacak.

Koleksiyonun tamamı, PS5 kullanıcıları için, her oyun indirilmeye ve keyfini çıkarmaya hazır olacak şekilde piyasaya sunulacak. Ancak PlayStation Plus Collection’ın kaç oyun sağlayacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yok.

Microsoft’un ‘her yerde oyna’ zihniyetine odaklanmasıyla, Game Pass onlar için büyük bir satış noktası oldu ve Sony’nin şimdiye kadar eşdeğerine sahip olmadığı bir şey oldu. Bu, yeni PS5 sahipleri için,önceki oyunları yakalamak ve PS5 kitaplığı büyüdükçe onlara yapacak çok şey vermek için mükemmel bir fırsat olacak.

PlayStation Plus Koleksiyonu ile ilgili bir başka soru da PlayStation Now ile ilgili. Bu özel hizmet, daha eski nesillerden oyunlar sağlamakla daha çok bilinir ve yeni sürümler ara sıra ortaya çıksa da, her zaman yaygın değildir. Bu, iki hizmeti birleştirmek ve oyuncular için daha büyük bir kitaplık oluşturmak için bir fırsat olabilir, ancak Sony Koleksiyon için PS4 oyunlarına bağlı kalmak isterse, ikisi ayrı kalabilir.

Video oyunlarını yayınlamak, büyük plan içinde nispeten yeni bir fikirdir, ancak Microsoft’un Game Pass’teki başarısından bir şey öğrenilecekse, benzer bir hizmet oluşturmak PlayStation için doğru yoldur. Oyuncuların hiç denememiş olabilecekleri yeni oyunları deneyimlemelerine olanak tanıyacak ve PlayStation Plus ile birlikte sunulması, PS5 lansmanı sırasında onlara büyük bir izleyici kitlesi kazandıracak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın