Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı! - TRESPOR

Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı!

 Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı!
Okunuyor Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı!

Bir sonraki Call of Duty oyunu Black Ops: Cold War olacak ve yeni bir teaser gelecek hafta dünya çapında yayınlanacak.

Bir sonraki Call Of Duty oyunu resmi olarak Call Of Duty: Black Ops Cold War olarak adlandırılıyor. Önceki oyun içi teaserlarla aynı “tarihinizi bilin” dilini kullanan tanıtım videosu, 26 Ağustos’ta Verdansk’ta dünya çapında bir gösteri ile tanıtılacak. Bu resmi açıklama, önceki sızıntılara dayanan Soğuk Savaş ortamının söylentilerini doğruluyor.

Fragmanın çoğunluğu, hükümetleri baltalamak için kullanılan taktikler hakkında ünlü bir uyarı veren gerçek hayattaki KGB defektörü Yuri Bezmenov’a odaklanıyor. Videonun çoğu, çeşitli tarihsel ve Soğuk Savaş görüntülerine karşı gerçek kaydedilmiş ifadeler içeriyor. Video, ARG reklamına katılarak hayranların ortaya çıkardığı bir site olan Pawn Takes Pawn’dan geliyor.

Videonun sonunda bir başlık kartı yanıp sönüyor (yine Treyarch ve raven’ı geliştiricileri olarak listeliyor) ve önümüzdeki hafta gelecek olan tam açıklamayı pekiştiriyor. Söylentiler, Activision’ın şirket Başkanı Rob Kostich’in son yorumlarıyla desteklenen bir sonraki Call of Duty duyurusunu yapmak için Warzone’u kullanacağını öne sürdü. Kostich, Warzone’un şirketin “yaklaşan unvanımızı nasıl, ne zaman ve hatta nerede ortaya çıkardığımızı yeniden düşünmesine neden olduğunu söyledi.”

Yine de, Black Ops Cold War tam olarak iyi korunmuş bir sır değildi. Bu isim birkaç ay önce Haziran ayında sızdırıldı ve Activision o zamandan beri teaser’ları yavaş yavaş duyurdu. Daha yakın zamanlarda, Activision oyunu çevreleyen ARG’NİN bir parçası olarak gizemli kutuları terk etti. Warzone oyuncuları da bir nükleer bomba buldular, bu da bazılarının tanıdık haritanın bir kısmını veya tamamını Soğuk Savaş kampanyasını yansıtan yeni bir harita lehine hizalayabileceğini öne sürmesine neden oldu.

Oyunun adı bir sürpriz olarak gelmese de, resmi duyurusu oyunun başlığıyla ilgili bazı şakalara yol açtı ve bu da zaten bir tane olan bir alt diziye ek bir altyazı ekledi. Aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın