Hitman Absolution Açılmama Sorunu Çözümü

Hitman Absolution Açılmama Sorunu Çözümü

Hitman Absolution Açılmama Sorunu bazı işletim sistemlerinde desteklememektedir. Oyun uygulamasını açsanız bile hiçbir tepki vermeyecektir. İşletim sisteminizin uyumluluk ayarlarıyla değişiklikler yaparak oyunu açabilirsiniz. Konumuzda detaylı olarak anlatım sağlanmıştır. Yapılan işlem sonrasında oyununuz sorununuz tamamen kalkacaktır.

Hitman Absolution Açılmama Sorunu Çözümü

Oyunun masaüstünde olan uygulamasına sağ tıklayıp Uyumluluk Sorunu Giderme alanına tıklayın. Eğer oyun uygulaması yok ise yüklediğiniz yere bakın. Steam üzerinden yükleme sağlandıysanız oyun kütüphanesine girin. Sağ tıklayın özelliklere tıklayın. Yerel dosyalar bölümüne gelen ve Gözat diyerek oyunun yüklü olduğu yere açacaktır. Buradan oyunun ana uygulamasını bulun ve işlemi yapın

Hitman Absolution Açılmama Sorunu

İşletim sisteminiz sorunları algılaması için işlem yapacaktır. Burada uygun işletim sistemi bulmak için biraz zaman harcayacaktır.

Hitman Absolution Açılmama Sorunu 2

Gelen ekranda Önerilen ayarları deneyin butonu gelecektir. Buraya tıklayın ve geçiş yapın.

Hitman Absolution Açılmama Sorunu 3

İşletim sistemi Windows 7’ye göre uygun gördü. Burada Programı Sına diyerek uygulamayı deneyecektir. Bu şekilde gene çalışmadıysa devam ediyoruz.

Hitman Absolution Açılmama Sorunu 4

Tekrardan Hitman Absolution uygulamasına sağ tıklıyoruz. Özellikler kısmını tıklayın.

 

Hitman Absolution Açılmama Sorunu 5

Gelen pencerede Uyumluluk sekmesini açın. Burada Bu programın çalıştıracağı uyumluluk modunu değiştirin. Değiştirmek için tik işaretini koymayı unutmayın. Windows 7 kullanıyorsanız Windows XP Service Pack 3’e getirin. Windows 10 kullanıyorsanız Windows 7’ye getirin.

 

Hitman Absolution Açılmama Sorunu 6

Daha sonra işlemin tik işaretini kaldırın. Aşağıda yer alan Bu programı yönetici olarak çalıştır tikini koyup Uygula ve Tamam diyin.

Hitman Absolution Açılmama Sorunu 7

Bütün hepsini kapattıktan sonra uygulama çift tıklayarak girin. Oyununuz açılacaktır.

Hitman Absolution Açılmama Sorunu 8

Konumuzda Hitman Absolution oyununa ait sorunu çözümü resimli olarak anlattık. Sitemizde bu tür oyun hataları çözümleri yer almaktadır. Sitemize katkı sağlamak için yorum atmayı unutmayın. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu